Türkiye İş Bankası 7/24 Anında Kredi Başvurusu

27.09.2017
229
Türkiye İş Bankası 7/24 Anında Kredi Başvurusu

İş Bankası her geçen gün özellikle yapmış olduğu kampanyalar ile müşteri sayısını çoğalt maya devam ediyor. Müşterilerinin anlık toplu para ihtiyaçlarına en cazip fırsatları sunarak müşterisinin memnuniyetini kazanmak isteyen İş Bankası geçtiğimiz günlerde ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın temsil ettiği kredi kampanyası reklamıyla müşterilerinin 25.000 TL’ye kadar ihtiyaçlarına çözüm bulmayı vaat ediyor. Türkiye İş Bankası 7/24 Anında Kredi kampanyası ile ne kadar kredi alabileceğinize ve başvuru şartlarına göz atalım.

Kredi Tutarlarında Üst Limit Var Mı?

Türkiye İş Bankası’nın bu konuda koyduğu bir üst limit mevcut maksimum 25.000 TL çekebileceğiniz İhtiyaç kredisinde faiz oranları çekilen tutar ve geri ödeme süresine göre farklılık gösteriyor. İhtiyacınızı belirledikten sonra sizlerde ne kadar faiz ödeyeceğinizi hesaplayabilirsiniz.

Geri Ödeme Süreleri Ne Kadar? Faiz Oranı Etkilenir Mi?

Türkiye İş Bankası bu konuda 48 ay vadeye kadar birçok cazip fırsat sunuyor. Geri ödeme gücünüze göre 48 ay vadeye kadar en uygun vadeyi saptayabilir ve kolayca kredinizi çekebilirsiniz. Vade süresi arttıkça faiz oranlarının ve geri ödeme tutarının da artacağını unutmayınız.

Faiz Oranları Ne Kadar?

Belirtilen faiz oranları geri ödeme süresi, çekilen toplam tutar ve şahsınızın kredi notu vb. özelliklere göre 1.29 ila 1.35 arasında değişmektedir.

Başvuruyu Nasıl Yapabilirim?

Türkiye İş Bankası başvuru konusunda müşterilerine büyük kolaylık sağlıyor. Kredi başvurunuzu Türkiye İş Bankası Mobil Uygulaması üzerinden, İnternet şubesinden veya en yakınınızdaki Türkiye İş Bankası şubelerinden yapabilirsiniz.

Anında Kredi

Mobil Uygulama Üzerinden Nasıl Başvururum?

Türkiye İş Bankası’nın Android ve iOS kullanıcılarına sunmuş olduğu resmi mobil uygulaması olan “İş Cep” uygulaması menüsünden “Kredilerim” ve “Anında Kredi” adımlarını takip ederek size en uygun tutarı ve vadeyi belirleyerek kredi başvurunuzu kısa süre içinde yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığı takdirde paranız direkt hesabınıza geçecek ve şubeye gitmenize gerek kalmayacaktır.

İnternet Şubesi Üzerinden Nasıl Başvururum?

Türkiye İş Bankası internet şubesini ziyaret ederek “Krediler” ve “Anında Kredi” adımlarını takip ederek size en uygun tutar ve vadeyi seçerek kredi başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandığı takdirde paranız direkt hesabınıza geçecek ve şubeye gitmenize gerek kalmayacaktır.

Şubelerden Nasıl Başvururum?

Size en yakın Türkiye İş Bankası şubesine giderek nüfus cüzdanınızı ibraz edip size en uygun tutar ve vadeyi belirleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması halinde paranızı istediğiniz zaman çekebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.