Telefon Kredisi Veren Bankalar 2018

06.03.2018
240
Telefon Kredisi Veren Bankalar 2018

Teknolojinin her geçen gün gelişmesiyle ve rekabet ortamının kızışması sonucu, üreticiler artık gün geçmiyor ki yeni bir telefon çıkartmasın. Elindeki telefona nazaran daha iyi bir model almak isteyenler, fakat yeterince nakiti olmayanlar için birçok banka telefon kredisi veriyor. Bilindiği üzere artık kredi kartına taksitli telefon alma dönemi bittiği için kişiler alternatif olarak banka kredilerine yöneliyor. Cep telefonu kredisi de diyebileceğimiz bu kredi için banka şubelerine giderek başvuru yapabilirsiniz.

Müşterilere yönelik çözümleri geliştiren bankalar, artık cep telefonunu yenilemek ve daha iyi bir model almak isteyenlere yönelik, cep telefonu kredisi kampanyaları oluşturuyor. Günümüzde ise baktığımız zaman, telefon kredisi veren bankalar epey mevcut. Bu bankalar ;

– İş Bankası

– Ziraat Bankası

– Akbank

– YapıKredi Bankası

– Finansbank

– Vakıfbank

– Odeabank

– ING Bank

Bu bankalar gerekli şartları sağlayan müşterilerine telefon kredisi verebiliyor. Cep telefonu kredisi aslında ihtiyaç kredisi altında müşterilere sunuluyor. Telefon da günlük hayatta bir ihtiyaç olmasından dolayı, bankalar bu kredi hizmetini ihtiyaç kategorisi altında veriyor.

Telefon Kredisi Nasıl Alınır?

Bunun için ilk olarak banka şubelerine başvuru yapmanız gerekiyor. Banka şubesine gitmek istemeyenler, hali hazırda internet bankacılığınız mevcut ise, internet üzerinden ihtiyaç kredisi kategorisi altında başvuru talebi verebilirsiniz. İnternet ortamında yapılacak ilk başvuru sizin ön onay başvurunuz olacak. Talep gönderilmesi sonucu, banka ilk olarak sicilinize ve kredi notunuza bakacaktır. Kredi notunuzun yeterli olması durumunda kolayca onay alabilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunmadan önce mutlaka Findeks üzerinden kredi notunuzu öğrenmenizde fayda var. Yukarda belirttiğimiz telefon kredisi veren bankaların en uygun koşulları sağlayan 2 bankasını detaylı yazalım.

ING Bank Cep Telefonu Kredisi

ING Bank’ın Teknosa ile yapmış olduğu anlaşma ile yeni bir telefon almak isteyenler, telefon alacakları yeri Teknosa olarak seçerse bu krediden yararlanabilecekler. Banka ve firma arasında yapılan anlaşma çerçevesinde, kişiler sadece cep telefonu değil, mağaza içinde bulunan tüm ürünlerden alabilecek. Cep telefonu kredisi için ING Bank’a müraacat eden bireyler minimum 500 TL, maksimum 10 bin TL’ye kadar kredi imkanından faydanalabilecek. Başvuruda bulunmak için, SMS ile TC kimlik numaranız boşluk almak istediğiniz telefonun ürün kodunu 2229’a gönderdiğiniz taktirde başvurunuz alınacaktır. Ortalama başvuru sonuçları 5 dakika içinde telefonunuza SMS olarak gelecek. Onay almanız halinde ürünü istediğiniz zaman kimliğiniz ile birlikte herhangi Teknosa marketlerinden alabileceksiniz. Kredi ödemesini ise, banka şubelerine veya ATM’lerden yatırabilirsiniz.

Odeabank Cep Telefonu Kredisi

Vatan Bilgisayar ile yapılan anlaşma ile, firmadan alınacak cep telefonu veya diğer elektronik ürünler için kredi imkanından yararlanabilirsiniz. Telefon kredisi başvurusu için TC kimlik numaranızı 8444’e kısa mesaj gönderirseniz başvurunuz alınacaktır. Kredi başvuru sonucu ise yine size SMS olarak bir kaç dakika içinde geri gönderilecek. Kredinizin onay alması halinde kimliğiniz ile herhangi Vatan Bilgisayar şubelerinden dilediğiniz ürünü alabilirsiniz. Kredi ödemelerini ise Odeabank şubelerine yatırmanız gerekecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.