Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

04.12.2018
213
Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Gelişen banka teknolojileri sayesinde müşteriler artık şubeye gidip zaman harcamaktansa, oturduğu yerden kredi taleplerinde bulunabiliyor. Banka şubelerinin her geçen gün daha az ihtiyaç duyulduğu döneme girdik. Birçok bankacılık hizmeti gerek telefon bankacılığı ile gerekse online ve mobil bankacılık sistemleri ile gerçekleştirilebiliyor. Bu sayede hem banka tarafından daha düşük maliyetlerle, zaman kaybetmeden krediler değerlendirilebiliyor; müşteri tarafından da yine 7 gün 24 saat ihtiyaç duydukları her an şubeye gitme derdi olmadan kredi başvuru taleplerini iletebiliyor. Yazımızda yalnızca telefon veya internet kullanılarak şubeye gitmeden nasıl kredi alabileceğinizi, hangi bankaların uzaktan kredi hizmeti verebildiğini açıklayacağız.

Şubeye Gitmeden Nasıl Kredi Çekilebilir?

Banka şubelerinde yapılan neredeyse tüm hizmetleri gerek telefon bankacılığı ile gerekse mobil ve internet bankacılığı ile gerçekleştirebiliyoruz. Kredi başvuruları, kredi ödemeleri ve kredi kartı işlemleri gibi tüm bankacılık işlemleri online olarak yapılabilmekte. Şubeye gitmeden kredi başvurularınızı da işte bu sistemleri kullanarak yapabilirsiniz. Şimdi gelelim hangi bankaların kredi başvurularını online olarak alabildiklerine.

Online Kredi Veren Bankalar

1- Aktif Bank N Kolay Kredi Şubeye Gitmeden Kredi Alma

Listemizin ilk sırasında 2.000 ₺ ile 30.000 ₺ arasında online kredi alabileceğiniz Aktif Bank yer alıyor. 48 aylık vadeye kadar ödeme kolaylığı sunan Aktif Bank’un bu kampanyasına saniyeler içerisinde başvuruda bulunabilirsiniz. Aktif Bank başvuruları kısa süre içerisinde değerlendirmektedir. Krediniz onaylandığı takdirde 5 dakika içerisinde Aktif Bank hesabınıza talep ettiğiniz tutar aktarılır. Aktif Bank şubeye gitmeden kredi başvurusu hizmetinden yararlanmak için bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. Banka müşterisi değilseniz, en yakın Aktif Bank şubesine giderek veya müşteri hizmetlerini arayarak Aktif Bank müşterisi olabilirsiniz.

 

2- Akbank Direkt Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu

Mobil bankacılık sektöründe ülkemizin öncülerinden birisi olan Akbank, müşterilerine özel ihtiyaç kredileri sunuyor. 20.000 ₺‘ye kadar olan ihtiyaçlarınız için şubeye gitme zahmetinde bulunmadan Akbank’ın mobil uygulaması olan Akbank Direkt’i kullanarak en az 1.000 ₺‘lik kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Vade sayısı en fazla 48’dir ve resmi tatiller de dahil olmak üzere 365 gün dilediğiniz zaman başvuruda bulunabilirsiniz. Akbank müşterilerini gelir durumu, kredi notu gibi faktörlere göre değerlendirerek kredilere olumlu veya olumsuz yanıt vermektedir. Krediniz onaylandığı vakit 5 dakika içerisinde vadesiz hesabınıza aktarılır.

 

3- QNB Finansbank Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu

En az 1.000 ₺, en fazla 30.000 ₺‘ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için QNB Finansbank’tan kredi talebinde bulunabilirsiniz. Bu krediden yararlanmak için QNB Finansbank müşterisi olmanız yeterlidir. Finansbank’ın mobil uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapabileceğiniz gibi, bir diğer kuruluşu olan Enpara üzerinden de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi vadeleri en fazla 48’dir ve anında değerlendirilmektedir. Kredi notunuz ve gelir durumunuz göz önünde bulundurularak değerlendirilen kredileriniz, olumlu görüldüğü takdirde dakikalar içerisinde vadesiz hesabınıza yatırılır.

 

4- Garanti Bankası Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu

25.000 ₺‘ye kadar olan ihtiyaçlarınız için Garanti Bankası’nın şubesiz kredi başvurusu kampanyasını tercih edebilirsiniz. 48 aya kadar vade seçeneği ile saniyeler içerisinde başvuruda bulunabilir, Garanti Cep Mobil ve internet şubesi aracılığı ile kredinizi kısa süre içerisinde hesabınızda görebilirsiniz.

 

5- Yapı Kredi Bankası Şubeye Gitmeden Kredi Başvurusu

Diğer bankalara göre Yapı Kredi Bankası daha düşük nakit ihtiyaçlarına cevap verebilmekte. 1.000 ₺ ile15.000 ₺ arasındaki kredilerinizi Yapı Kredi’nin mobil ve internet bankacılığını kullanarak yapabilirsiniz. Saniyeler içerisinde kredi talebinize yanıt alabilir, dakikalar içerisinde hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Kredi vadesi en fazla 48 aydır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.