Şubeye Gitmeden Aktifbank Kredi Başvurusu

12.09.2019
282
Şubeye Gitmeden Aktifbank Kredi Başvurusu

Şubenin uzak olması, ya da şubeye gitmeye üşendiğinizde; şubeye gitmeden Aktifbank kredi başvurusu yapabilirsiniz. Şube dertlerini ortadan kaldıran Aktifbank, hızlı kredi çıkarma özelliği ile müşterilerine hem hizmet hem de hızlı kredi ile onların mağdur olmamasını sağlıyor.

İnternetten anında Aktifbank kredi başvurusu yapabilen müşteriler, hem bu hizmetten hem de Aktifbank’ın kredisinden oldukça memnunlar.

Bunu yapmak için iki yol sizleri bekliyor;

 1. İnternet sitesi: İnternet sitesi üzerinden Nkolaykredi.com sitesine gidin. Formu doldurup gerekli şartları sağlayın. Ardından da 30 bin liraya kadar kredi için beklemeniz yeterli olacaktır.
 2. Mobil: Mobil internet bankacılığını açın. Kredi başvur sekmesine tıklayın ve 30 bin liraya kadar bir tutar girin. Ardından da kısa sürede cevaplanmasını bekleyin.

 

 • Aktifbank Kredisi İçin Gerekenler

Aktifbank kredisinden yararlanmak isteyen tüm müşteriler illa Aktifbank müşterisi olması gerekmez. Hem Aktifbank’ın kendi müşterileri hem de yabancı müşteriler kolaylıkla kredi başvurusunda bulunabilir. Bunun için şu şartlar gereklidir;

 • 18 yaşını doldurmuş olmak
 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • Kredi puanının yüksek olması (her zaman avantajlıdır)
 • Düzenli bir gelire sahip olmak
 • SGK primleriniz 1 yıl düzenli olarak yatması (Bazen 10 ay da yatsa kredi çıkmaktadır)
 • Kredi notuna göre kara listede olmamak

 

 • Acil Aktifbank Kredi Başvurusu

Kredinizi Aktifbank sitesi ya da telefonundan başvurarak kısa sürede onaylanmasını bekleyebilirsiniz.  Eğer kredi puanınız yüksek, kredi ödemelerinizi de gününde yapıyorsanız kredinin çıkması çok daha hızlı sürer. Şubeye gitmeden Aktifbank kredi ile, ücretsiz N Kolay Banka Kart sahibi de olabilirsiniz. Bunu yapmanız için Aktifbank sitesini ziyaret edin. Ardından, ihtiyacın olduğu tutarı ve kaç taksitle ödeyeceğinizi girin. Çıkan ekranda, kişisel bilgilerinizi girin ve alt tarafta bulunan okudum, anladım kutucuklarını işaretleyin ve Kredimi hazırla düğmesine tıklayın. Tüm yapmanız gerekenler bu kadar.

 

 • Şubeye Gitmeden Aktifbank Kredisi Nasıl Kullanılır?

Şubeye gitmeden yapacağınız 30 bin liraya kadar krediyi, farklı yerlerden alma imkanınız bulunmaktadır. Aktifbank internet şubesinin kullanarak paranızı ücretsiz transfer edebilirsiniz. Türkiye’deki tüm PTT şubelerine gidip paranızı kolaylıkla ve ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. N Kolay Banka Kartınız ile paranızı her bankadan ücretsiz olarak çekebilirsiniz.

 

Aktikbank Kredi Oranları

 • Şubeye Gitmeden Aktifbank Kredisi Avantajları Nelerdir?

Şubeye gitmeden hızlı bir şekilde Aktifbank kredisi çıkartmak diğerlerine göre oldukça kolay. Bu sayede hem kağıt masrafından, gereksiz imzalardan, ek ürün satın alma derdinden ve sıra beklemekten kurtulmuş oluyorsunuz. Bankanın tüm müşterilerine özgün olarak kampanyası şubeye gitmeden Aktifbank kredi başvurusu imkanı ile, hızlı şekilde krediniz cebinize geliyor. İşlemler, mesai saatleri içerisinde oldukça kısa sürüyor ve eğer krediniz onaylanırsa başvuru ekranında belirtmiş olduğunuz banka hesabınıza paranız yatıyor.

 

 • Emeklilere Özel Aktifbank Kredi Başvurusu

Her meslek grubuna ve emekliye acil olarak kredi kolaylığı sağlayan Aktifbank, emeklilere ise; kefilsiz, şartsız, PTT’den emekli kredisi vermektedir. Lakin burada PTT şubelerine gitmeye gerek yok. Emekli ücretinin PTT üzerinden alan her emekli, ister internetten isterse de telefondan krediye başvurarak çok çabuk kredi sahibi olabilir.

 

 • Şubeye Gitmeden Başvuruda Faiz

Şubeye gitmeden Aktifbank başvurusu için özel faiz uygulanmaktadır. Faiz oranı, kredi notunuza göre değişkenlik gösterir. Hesaplamalarda kullanılan %1,79 aylık akdi faiz oranı en yüksek skor bandında bulanan müşteriler için geçerli olduğu ifade edilmiştir. Eğer kredi çekmek istiyorsanız, kredi kullandırmadan önce kredi notunuza uygun faiz oranı Aktifbank müşterilerine sunulmaktadır.  Lakin faiz oranı diğer vadelere 2,39 oranında sabitlenmiştir. Yıllık faiz oranı da bu tablonun içerisine eklenerek müşterilere kredi başvurusunda detaylı olarak belirtilmiştir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.