SMS İle Anında Kredi Veren Bankalar

13.09.2018
198
SMS İle Anında Kredi Veren Bankalar

Bankalardan SMS ile anında kredi almak mümkün olup bankalar bu kredileri oldukça uygun faiz oranlarıyla ve vade seçenekleriyle sunmaktadır. Günümüzde acil nakit ihtiyaçları için hızlı pratik finansal çözümler sunan bankalar, SMS başvurusu ile anında kredi verebilmektedir. SMS ile kredi veren bankalar, başvuruları oldukça hızlı bir şekilde sonuçlandırmaktadır. Olumlu olan başvuru tutarları, anında hesabınıza yatmaktadır.

📌 Şekerbank SMS Kredisiyle Anında Kredi Seçeneği 💵

SMS ile kredi başvurusu yapabileceğiniz Şekerbank, 36 aya varan vade seçeneği sunmaktadır. Bu kredi seçeneğinde, kredi tutarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır. 50 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için hızlı bir başvuru ve sonuç istiyorsanız, Şekerbank SMS kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Bu kredinin 2018 güncel faiz oranları şu şekildedir;

📌3 ila 12 ay arası vade seçeneğinde %2,58’den başlayan faiz oranlarından,

📌13 ila 36 ay arası vade seçeneğinde %2,68’den başlayan faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Başvuru için KREDİ yazıp bir boşluk bırakarak T.C kimlik numaranızı 1953’e gönderebilirsiniz. Başvuru için SMS örneği ‘ KREDİ 12345678912 ’ şeklinde olmalıdır. SMS gönderiminden sonra başvuru sonucunuz anında cep telefonunuza iletilmektedir.

📌 Türkiye İş Bankası SMS Kredisiyle Anında Kredi Seçeneği 💵

Tüm ihtiyaçlarınız için SMS ile anında kredi alabileceğiniz İş Bankası, uygun faiz oranları ve geri ödeme seçenekleri sunmaktadır. Başvuru için sırasıyla nakit, T.C kimlik numarası, kredi tutarı ve aylık gelirinizi yazarak 4402’ye SMS atabilirsiniz.

Başvuru için SMS örneği ‘ NAKIT 12345678912 30000 2500 ’ şeklinde olmalıdır. Başvurunuz için SMS gönderdikten sonra anında sonuç alabilirsiniz. İş Bankası ihtiyaç kredileri %2,40’dan başlayan faiz oranları ile sunulmaktadır.

Sms İle Kredi

📌 Denizbank Cebimde Kredi Seçeneğiyle SMS İle Anında Kredi 💵

Acil ve tüm nakit ihtiyaçlarınız için Denizbank’a başvurabilirsiniz. Cebimde Kredi seçeneğinde 50 bin TL’ye kadar başvuruda bulunabilirsiniz. 36 aya varan vade seçenekleriyle evrak ya da kefil olmadan hızlı bir şekilde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. %2,66’dan başlayan faiz oranlarıyla kredinizi çekebilirsiniz.

Başvuru için KREDİM yazıp bir boşluk sonra T.C kimlik numaranızı yazarak 3280’e gönderebilirsiniz. Başvuru için SMS örneği ‘ KREDİM 12345678912 ’ şeklinde olmalıdır. Başvuru SMS ’ini gönderdikten sonra 5 dakika içerisinde sonuç cep telefonunuza gelmektedir. Başvurunuz olumlu sonuçlanırsa size en yakın Denizbank şubesine giderek kredinizi çekebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek evrak nüfus cüzdanınızın aslı ve fotokopisi olacaktır.

📌 Yapı Kredi SMS İle Anında Kredi Seçeneği 💵

Yapı Kredi SMS kredi seçeneğin de 36 aya varan vade seçeneklerinden ve uygun faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kredisi başvurunuzu SMS ile yapabilirsiniz. Başvuru için kredi türünü, T.C kimlik numaranızı ve aylık net gelirinizi yazıp 4411’e SMS gönderebilirsiniz. Başvuru için SMS örneği ‘ BİREYSEL 12345678912 3000 ’ şeklinde olmalıdır.

📌 Garanti Bankası’ndan SMS İle Anında Kredi Seçeneği 💵

Garanti SMS kredi seçeneğinde 36 aya varan vade seçenekleri ve %2,67’den başlayan faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. 50 bin TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için başvurunuzu yapabilirsiniz. T.C kimlik numaranızı 3390’a mesaj atarak, başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için 444 0 335 danışma hattını arayabilirsiniz. Bunun yanı sıra internet bankacılığı aracılığıyla da hızlı bir şekilde kredi başvurularınızı yapabilirsiniz.

📌 TEB Acil Nakit İhtiyaçları İçin SMS Kredi Seçeneği 💵

Oldukça uygun faiz oranları ile 12.500 TL’ye kadar ihtiyaçlarınız için TEB kredisine başvurabilirsiniz. TEB müşterisi olsanız da olmasanız da SMS başvuruyla krediniz için anında sonuç alabilirsiniz. Başvuru için T.C kimlik numaranızı 4466’ya gönderebilirsiniz. Kredi başvurunuz anında sonuçlanacaktır. Olumlu olduğu takdirde size en yakın TEB şubesine giderek, nüfus cüzdanınızla kredinizi alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.