Para Kazandıran Oyunlar

19.10.2018
353
Para Kazandıran Oyunlar

Gerçek para kazanılan oyunlar son zamanlarda oldukça rağbet görmektedir. Bu siteler sayesinde hem aksiyon dolu oyunları oynar ve eğlenirsiniz hem de para kazanırsınız. Sadece para kazandırmak üzerine kurulu oyun siteleri de vardır ancak en çok tercih edilen yöntem, sevilen oyunları oynamak ve sonunda elde edilen hediyeleri paraya çevirmektir. Oyun sektöründe adından sıkça söz ettiren uygulama Steam’dir. Bu uygulamayı indirerek onlarca kaliteli oyun satın alabilirsiniz. Ardından bu oyunlarda kazandığınız parçaları başka kullanıcılara satabilirsiniz. Kullanıcılara satış yapmak için ekstra efor sarf etmeniz gerekmez. Steam içerisinde bunların satıldığı bir Pazar vardır. Buradan kolaylıkla satış yapabilirsiniz. Oyunda kazandığınız ürünlerden binlerce dolar kazanabilirsiniz.

Counter Strike Global Offensive:

CS: GO adıyla bilinen oyun, en çok indirilen oyunlar 2018 listesinde de yer almaktadır. Bu oyunda savaş platformlarında yarışırsınız ve aksiyon dolu maceralara atılırsınız. Bu oyunda en değerli parçalar bıçaklardır ve bazı bıçaklar binlerce dolara alıcı bulabilmektedir. Bu oyunu oynamanız için yatırmanız gereken tek sermaye 22 ₺ olacaktır. Geri kalan her şey sizin emeğiniz sonucunda gelişecektir. Bu oyunda KUTU ya da META kazanarak seviye atlarsınız ve seviye atladıkça para kazanabileceğiniz parçalar elde edersiniz.

League Of Legends:

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından olan LOL, en güzel oyunlardan biridir. Bu oyunda kendi karakteriniz istediğiniz şekilde yaratabilirsiniz. Her karakterin kendine özgü bir özelliği vardır ve karakterinizle savaşlar kazanarak seviye atlayabilirsiniz. En iyi online oyunlar arasında yer alan LOL, kazanılan itemlerin satılmasıyla da en iyi para kazandıran oyunlar arasında yer alır.

 

DOTA 2:

Bu oyunu oynarken para kazanmak istiyorsanız, günlük 6-7 sat bilgisayar başında durmayı gözden çıkarmanız gerekmektedir. Ancak bu oyunun verdiği hazzı başka oyunlarda bulamayabilirsiniz. Oldukça başarılı olan bu oyun Steam’den indirilmektedir. Oyunda en değerli şeyler kutulardır ve kutuları seviye atlayarak kazanırsınız. Bu kutuların kazanılmasıyla beraber, bunları satarak para kazanabilirsiniz. En çok oynanan oyunlar listesinde yer alan DOTA 2, aksiyon dolu bir oyundur.

PUBG:

Son zamanlarda popülaritesi artan bu oyun, 2017 yılından bu yana büyük bir başarı elde etmiştir. Bu oyunu indirmenizle beraber, kendinizi bir adada bulursunuz. Göreviniz adadaki herkesi öldürmektir. Bu oyundaki görevleri tamamlarsanız sürekli olarak hediye kazanırsınız ve bu hediyeleri Steam pazarında satarak para kazanabilirsiniz. Bu oyundan büyük paralar kazanmak isteyen kişiler, üst seviyelere ulaşmalıdır.

 

H1Z1:

Steam aracılığıyla indirilen bir başka oyun da H1Z1’dir. Bu oyunda çarpışacağınız kişiler zombilerdir ve bu savaştan galip gelmeniz gerekir. Oyunda kutular ve kasalar değerlidir. Bu kutuları ve kasaları savaşları kazanarak elde edersiniz. Kazandığınız kutuları ve kasaları Steam pazarında kolayca satabilir, neredeyse binlerce dolara sahip olabilirsiniz. Daha kolay para kazanmak niyetindeyseniz, H1Z1 ilk tercihleriniz arasında olmalıdır.

DEPTH:

Bilgisayar oyunları içerisinde oldukça başarılı bir yere sahip olan bu oyunda, bir köpekbalığı gibi savaşmanız gerekiyor. Her geçen gün oyuncu sayısını arttıran oyun, Steam aracılığıyla satın alınıyor. Bu oyunda ödüller kazanarak başarınızı arttırabilirsiniz. Kazandığınız bu ödülleri Steam pazarında satarak kolaylıkla para kazanabilirsiniz.

Bu oyunlar dışında para kazanabileceğiniz oyunlar şu şekilde sıralanır:

 1. Payday 2
 2. Rust
 3. Team Fortress 2
 4. Swagbucks
 5. Pogo
 6. Paid Game
 7. Exodus 3000
 8. Second Life
 9. Gamesville
 10. Index Dollars
 11. Xygaming

Tüm bu oyunlardan kısa sürede para kazanmanız mümkündür. Bu oyunlarda sizden istenen belirli bir seviyeye gelmek ve kazandıklarınızı satmanızdır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.