Kredi Kartını Nakite Çevirme Yöntemleri

05.03.2018
251
Kredi Kartını Nakite Çevirme Yöntemleri

Çoğu insan ekonomik sıkıntılarından dolayı farklı arayış içerisine girmekte ve gerçekten değişik yolları deneyebilmektedir. Bilindiği üzere son derece maddi sıkıntılar yaşanabilir. Özellikle kredi kartı kullanan kişiler bu sorunlarını farklı yollar ile atlatmaya çalışmaktadır. Buna en iyi örnek olarak kredi kartını nakite çevirme yöntemleri gösterilebilir. Peki ama kredi kartını nasıl nakde çevirebiliriz? İşte bu sorunun cevabı oldukça karışık. Son derece değişik yöntemlerin bulunduğunu söylemeliyiz. Biz size bunları 5 farklı yol ile anlatacağız. Kafanıza hangisi yatarsa onu kullanacak ve siz de dilediğiniz gibi kredi kartınızı nakde çevirmiş olacaksınız. Dilerseniz yazının devan kısmını inceleyin ve bunun nasıl yapıldığını öğrenin.

 

Kredi Kartınızı Kolayca Nakde Çevirin

Size ait olan kredi kartınızı çok basit şekilde nakde çevirebilirsiniz. Öncelikli olarak bilmelisiniz ki bunun için alışveriş sitelerini kullanabilirsiniz. Nasıl olacağını merak mı ediyorsunuz? O halde bunun için yakın çevrenizde alışveriş sitelerinden alışveriş yapacak kişileri bulmalısınız. Böylece onlara kredi kartınızın bilgilerini verebilir ve alışverişlerini kredi kartınız ile yapmalarını sağlayabilirsiniz. Doğal olarak onlar da ödemelerini bu şekilde yaparlar ve siteye verecekleri parayı size verirler. Hem komisyon ödemekten kurtulurlar hem de siz kredi kartınızı kolay bir şekilde nakde çevirmiş olursunuz. Tabii unutmamalısınız ki bunun için güvendiğiniz birini bulmalısınız. Aksi takdirde kredi kartınızı düzenli olarak sizden habersiz kullanabilirler.

Kredi kartınızı nakde çevirmek istiyorsanız bunun daha farklı yolları da bulunmaktadır. Kolayca bunları yapabilirsiniz. Örnek olarak en başta kuyumcuları ön plana çıkarabiliriz. Peki siz daha önce vitrininde altın olmayan kuyumcular gördünüz mü? Bunların sayısının çok fazla olduğunu siz de çok iyi biliyorsunuz, öyle değil mi? O halde yardım alabilir ve dilediğiniz gibi kredi kartınızı nakde dönüştürebilirsiniz. Yapmanız gereken şey çok basittir. Önce bilmelisiniz ki bu tür işlemler tam olarak yasal değildir ve bunu farklı işletmelerin çatısı altından yapmaktadırlar. Yani bulunduğunuz yerde vitrininde altın bulunmayan ve sadece bu işler ile meşgul olan kuyumculara gidebilirsiniz. Eğer ki böyle bir yer bilmiyorsanız kesinlikle herhangi bir esnafa sorabilirsiniz. Onlar mutlaka sizlere böyle yerleri tarif edeceklerdir.

 

Kredi Kartını Nakde Dönüştürme Şekilleri

Daha farklı seçenekler ile de kredi kartınızı nakde çevirebilirsiniz. Hem de bunların kolay yolunu kullanabilirsiniz. Az önce de söylediğimiz gibi kuyumcuları kullanabilirsiniz. Sadece yukarıdaki yöntem ile değil, aynı zamanda kuyumcularda altın alarak da bu işlemi kolayca yapabilirsiniz. Yani şöyle söyleyebiliriz: Bir kuyumcuya gider ve altın alırsınız. Bu altının parasını kredi kartıyla ödersiniz. Doğal olarak altın elinizde olur ve onu ardından bozdurabilirsiniz. Bu sayede altının bozum parası elinize geçecek ve siz de kredi kartınızı nakde dönüştürmüş olacaksınız. Herhangi bir sorun yaşamayacağınıza da emin olabilirsiniz. Peki ama bunun daha farklı yolları yok mu?

İnsanlar pek çok farklı yol geliştirmiş ve bunu başarmıştır. Birçok kişiden duyabilirsiniz: Kredi kartını nakde dönüştürmek için cep telefonu satın alanlar bulunabilir. İşte böyle insanlar gibi siz de aynısını yapabilirsiniz. Kesinlikle memnun kalacağınıza eminiz. Bu noktada bir telefoncuya gidebilir ve telefon almak istediğinizi söyleyebilirsiniz. Daha sonrasında telefonunuzu kredi kartınız ile almak istediğinizi dile getirebilirsiniz. Tabii bu noktada sizden belli rakamlarda komisyon alabilirler ancak bu da çok küçük rakamlar olacaktır. Doğal olarak ödemenizi yapar ve siz de basit bir yolla kredi kartını nakde çevirmiş olursunuz. Yukarıda saymış olduğumuz seçeneklerden size en çok uygun olanını kullanarak gereken işlemi yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.