Kredi Kartı ile MTV Taksitlendirme

25.07.2017
263
Kredi Kartı ile MTV Taksitlendirme

Motorlu taşıtlar vergisi, bankalar ve maliye aracılığı ile ödenebildiği gibi kredi kartıyla da ödenebiliyor. Bu yeni sistem sayesinde artık kredi kartınız ile mtv ödemenizi taksitlendirme işlemi yapabilirsiniz. Mtv ödemenizi banka hesabınızın bireysel internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra ödemeler sekmesinde bulabilirsiniz. Burada bulduktan sonra mtv ödemesini nasıl yapacağınız sizlere sorulacaktır. Kredi kartı ile ödeme seçeneğini seçtikten sonra kolaylıkla ödeme yapabilir, taksitlendirme işlemi yapabilirsiniz.

İnternet Vergi Dairesi Kredi Kartı ile MTV Ödemesi

Vergi dairesinin sitesine (intvd) girdikten sonra aracınıza ait bilgiler sizlere sorulacaktır. Aracınızın bilgilerini girdikten sonra Mtv borcunuzu en altta görebilirsiniz. Mtv borcunuzu hangi kredi kartları ile yapacağınız yan tarafta görünmektedir. Birçok kredi kartı ile mtv borcu ödemesi yapılabilir ve taksitle de ödeme işlemleri gerçekleştirilebilir. Taksitli ödeme sayesinde daha rahat MTV ödemeleri yapılmaktadır.

MTV Kredi Kartı ile Kaç Taksit Olabilir ?

MTV ödemenizi yaparken sizlere kredi kartı ile ödeme imkanı yeni sunulan bir hizmettir. İnternet vergi dairesinin sitesine giriş yaptıktan sonra mtv ödemenizi birçok bankanın kredi kartı ile yapabiliyorsunuz. Ancak taksit sayısı bankaya göre değişmektedir. Örnek olarak finansbank 6 taksit, ziraat bankası 3 taksit yapabiliyor. Değişmeler de olduğu için net bir durum söz konusu değil, bu nedenle internet vergi dairesi sitesinden en doğru bilgiyi edinebilir, kredi kartınız ile mtv borcunuzu anlık olarak ödeyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.