Kredi Kartı Borç Erteleme

09.05.2017
257
Kredi Kartı Borç Erteleme

Kredi kartı mağdurlarına özel olarak hazırlamış olduğumuz bu yazımızda, Kredi kartı borç erteleme konusuna istinaden bilgi almanızı sağlayacağız. Bazı bankalar, kredi kartı harcamalarının yüksek olması durumunda kişiye “borç erteleme” hizmetleri sağlayabilmektedir. Yapılan harcamaların ödemesi normal koşullarda ve harcamayı takip eden ilk ekstreye yansıtılır. 3 aya kadar borcun taksitlendirilmesi de sağlanabilmektedir. Ayrıca bu taksitlendirme ve erteleme durumunda kişiye herhangi bir faiz oranı yansıtılmamaktadır.

Kredi kartı borç erteleme hizmetlerinde artık ihtiyaçlarınızı değil, ödemelerinizi erteleme şansına sahip olabileceksiniz. Birçok kişi borçları sebebiyle aldıkları maaşın tamamını kartlarına veya diğer ödemelere yatırmaktadır. Bu da gündelik yaşantınızı yine zorlu süreçlerde ele almanıza neden olmaktadır. Kart ile yapılan harcamalarda hesap kesim tarihiyle beraber ödemelerin hemen başlayacak olması, kişilerin alışveriş yapmalarından vazgeçmesine neden olmaktadır. Birkaç ay boyunca ödeme yapamayacak olan kişiler, bu soruna Kredi kartı borç erteleme olarak çözümler üretmektedir. Bunun için bankaların sunmuş olduğu kart borcu öteleme başvurusu yapılmalıdır. Genelde 3 aya kadar borç erteleme veya taksitlendirme avantajlarını bankalar sunmaktadır. Şimdi Kredi kartı borç erteleme konusunda yardımcı olan bazı bankaların hizmetlerine göz atalım;

 

Axess (Akbank) kredi kartı borcu erteleme!

Axess ( Akbank )

Axess kredi kartı borcu erteleme, bankanın sunduğu en önemli hizmetlerden bir tanesidir. Harcamalarınızı 3 aya kadar erteleme avantajları sunan banka, alışverişe çıktığınız herhangi bir ürünü hemen satın almanızı sağlar ve ödemelerine 3 ay sonra başlamanıza yardımcı olur. Üstelik Axess kart ile yapılacak bir alışverişte borcu erteleme yapılacağı durumlarda da ek ödeme talebi bulunmaz! Sadece istenen erteleme sürecine göre aylık faizler uygulanır ve bankanın belirlemiş olduğu tutar %1,79 ila %3,99 oranına kadar değişim göstermektedir. Ertelemeler ise 50 TL ve üstü alışverişler için geçerlidir. Erteleme yapmak istiyorsanız Akbank Mobil, Akbank telefon bankacılığı veya en yakın Akbank şubesine giderek bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

World (Yapı Kredi) kredi kartı borcu erteleme!

World ( Yapı Kredi )

Yapı Kredi bankası, kullanıcılarına kolaylık tanımaya devam ediyor! World kredi kartı borç erteleme hizmetleri için tıpkı Axess gibi 3 aya kadar erteleme şansı sunan banka, harcamalarından hemen sonra borcunu erteleme talebinde bulunabilirler. 50 TL veya üstü alışverişler için geçerli olan bu hizmette ise kişilerden %2,19 oranında faizler talep edilir. Harcama tutarına direkt olarak eklenen bu faiz oranıyla beraber borcunuzu 3 aya kadar erteleme şanslarına sahip olabilirsiniz. Bu hizmeti Yapı Kredi mobil veya telefon bankacılığı ya da direkt olarak şubeye giderek yapabilirsiniz

Bonus (Garanti) Kredi kartı borcu erteleme!

Bonus ( Garanti )

Garanti bankası, kullanıcılarına Bonus kredi kartı borcu erteleme konusunda 3 aya kadar hizmetler sunuyor. Diğer bankalar gibi 3 aya kadar yapılandırma sunan Garanti bankası, karşılığında ise bazı şartları talep olarak kullanıcısından istemektedir. Yapılacak harcama minimum 50 TL ve üzeri şeklinde olmalıdır. Bunun için aylık faiz üzerinden hesaplamalar yapılır ve %1,84 oranında bir faiz işletimi yansıtılır. 1, 2 veya 3 aya kadar yapılandırma bu sayede sağlanır. Nakit çekimler veya vergi ödemelerinin ertelenmesi ise mümkün değildir.

Son dönemlerde pek çok kişinin merak ettiği Kredi kartı borç erteleme hizmetlerini 3 banka ile ele aldık. Bunun yanı sıra diğer bankalar ile iletişime geçerek siz de borcunuzun ertelenmesine yönelik bir çalışmadan faydalanma avantajlarına ulaşabilirsiniz. Böylelikle borç erteleme konusunda herhangi bir sorun yaşanmayacak ve hizmetlerden tamamıyla faydalanma şanslarına direkt olarak ulaşabileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.