İş Bankası Özel Kredi Kampanyaları

29.09.2017
232
İş Bankası Özel Kredi Kampanyaları

Biliniyor ki, krediler birçok kişi tarafından oldukça kullanılan bir finansman kaynağı olmaktadır. Aynı zamanda çeşitli bankalar tarafından, vizyon, misyon ve ilkeleri doğrultusunda belirli dönemlerde hazırladığı çeşitli kredi çeşitleri de bulunmaktadır. Bankalar, güven duygusu üzerine müşterileriyle bir bağlantı ve ilişki halinde olmaktadır. Bu ilişki öyle ki, kişilerin tüm finansman geçmişi ve çeşitli ödenekleri, geliri, durumu gibi birbiriyle ilinti içerisinde olan birçok etken, müşterilerin bankalara yönelerek talep etmiş oldukları krediler çerçevesinde değerlendirmeye alınmaktadır.

İş Bankası’nın da sunmuş olduğu kredi fırsatları arasında birçok avantaj bulunmaktadır. Özel olarak yönelmiş olduğu alan çerçevesinde, bireysel, özel, KOBİ ve ticari krediler birçok müşterisi tarafından talep edilmektedir. Hem sunulan bu fırsatlarında müşteri portföyünü arttırdığı da bilinen bir durumdur. Bu kredi çeşitliliğiyle dokunduğu hayatlar ve bu hayatlardaki çeşitlilik artmaktadır. İki taraflı bir kazanç söz konusu olmaktadır. Peki ya, Özel Kredileri inceleyecek olursak eğer ne gibi fırsatlar İş Bankası’nın kredi fırsatları arasında yer almaktadır?

İş Bankası’nda Özel Kredi

Özel krediler, kişiye özel olarak sunulan bir kredilendirmedir. Herkesin bulunmuş olduğu durumun farklılığı sebebiyle ihtiyaçları da değişkenlik göstermektedir. Ve bu ihtiyaçlar maddi kaynak gerektirebilir. Sınırsız olan ihtiyaçların karşılanabilmesi amacıyla kişiye özel olan kredi fırsatları da oldukça talep edilen bir kredi türü olmaktadır. Aynı zamanda her kişinin ayrı bir değerlendirme durumu söz konusu olmakla birlikte, müşterinin banka ile çalışma durumuna yönelik olarak çeşitli ürün çeşitliliği de sunulmaktadır.

İş Bankası’nın kişiye özel olarak sunmuş olduğu hizmet vermesi, müşterileri hem ilgilenildiğini hissettirmekte hem de güven duygusunu oluşturmaktadır. Bu durumda tercih ve beklentileri karşılayan bir bankacılık stratejisi olarak göze çarpmaktadır. Birebir bankacılık hizmeti olarak da adlandırılabilecek olan bu bankacılık, Privia Bireysel Krediler olarak yer almaktadır. Bu kredi, yeni bir evden tutun da son model olan bir arabaya veya çocuğunuzun eğitim masraflarından, tatilinize kadar olan tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik olarak kullanabileceğiniz bir kredi fırsatıdır.

İş Bankası

Özel kredi bilgilendirmeleri için ise, sizin tüm finansmanınızla ilgilenen ve sizin çalışmalarınızı yakından bilen müşteri hizmeti sunan kişi tarafından yapılmaktadır. Ve Müşteri İlişkileri Yöneticinizle birlikte temasta bulunarak, size uygun olan kredi fırsatlarını yakalamanız mümkün olacaktır. İstenilen bazı belgeler veya bazı durumların gerçekleştirilmesi ile kredi fırsatlarından yararlanmanız mümkün olacaktır. Sınırlı sayıda müşteriye bu türde bir hizmet verildiğinin ise, altı çizilmektedir. Ayrıca her müşteri için geçerli olan, müşteri gizliliği de her daim korunmaktadır. Nasıl bir çalışma yapılırsa yapılsın, müşteriye ait olan bilgiler, hiçbir zaman paylaşılmamaktadır. Bununda İş Bankası tarafından bilinmesi ve bu türde davranışlar gerçekleştirilmesi mümkün olmaktadır. Risk profiline uygun olarak çeşitli faaliyetlerin sürdürüldüğü ve buna bağlı olarak yapılandırılmış ürünler ve geniş yatırım seçenekleri sunulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.