İş Bankası Kredi Kampanyaları 2017

24.08.2017
215
İş Bankası Kredi Kampanyaları 2017

2017 yılı gelmeden önce belirlenen çeşitli kampanya, fırsat ve avantajlar, 2017 yılının ilk gününde bankaların kendi bünyesi içerisinde bulundurduğu stratejik planlarına göre, müşterilere sunulmaktadır. Zaten tüm bankaların müşterileri hakkında var olan bilgileri bu noktada ortaya çıkmaktadır. Kimin nasıl bir çalışma ortamı bulunduğu veya hangi krediye ihtiyaç duyabileceği gibi çeşitli soru işaretleri, müşteri gizliliği içerisinde yer alan bilgilerde bulunmaktadır. Tabi bu noktada, müşterileriyle birebir iletişim halinde bulunan Müşteri İlişkileri Temsilcilerine, Bireysel, Ticari Satış Temsilcilerine büyük bir görev düşmektedir. Çünkü rekabet piyasası içerisinde yok olmamak ve sürekli olarak işleyişini sürdürmek için olması gereken bazı yönetim anlayışları bulunmaktadır. Her gelen yeni yılla birlikte ise, bazı değişiklikler eski yıla oranla daha yenilikçi olmalıdır. Bu noktada hedef noktaları belirlenmelidir.

İş Bankası Kredileri

2017 yılı içerisinde belirli dönemler ile sınırlandırılan kredileri incelediğimizde, oldukça uygun faiz oranı ve vadeler belirlenmiştir. Bu krediler;

Yapı Market Sektörü Kredisi, 31.12.2017’ya kadar süren bu kredi fırsatı alışverişlerde kullanılan ve taksit avantajlarıyla İş Bankası’nın sunmuş olduğu kampanyalar arasındadır. Vade oranı 9 taksite kadar olabilmekte ve aynı zamanda ilave olarak 3 taksit imkanı da sunulabilmektedir. Fakat bu kampanya için belirli bir sınırlandırmalar söz konusu olmaktadır. Özellikle böyle bir taksitlendirmeden yararlanılabilmesi için POS cihazı ile gerçekleştirilen bir alışveriş olması lazım.

Sahibinden.com kampanyası, 1 Mart ve 31 Kasım arasında geçerli olan, e-ticarete yönelik olarak tek seferde gerçekleştirilebilen bir kredidir. Peşin veya taksitli kullanımı mümkün olmakla birlikte, alışveriş harcamalarının miktarına uygun olarak puan hediyesi eklenmektedir. Tabi belli bir kampanyaya katılım şartının yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu katılım sağlanırken sosyal medya araçlarının da kullanılması söz konusudur.

Yüz Yüze Bankacılık ile MAC Kampanyasında, yüz yüze bankacılık içerisinde bulunan müşterilere özel olarak sunulan ve 31 Kasım’a kadar devam etmektedir. Mac spor salonlarına özel olarak uygulanan bir kampanya olması ise dikkat çekmektedir. Spor salonuna ilk defa kayıt aşamasında yeni üyeler için geçerli olmaktadır. Tabi bu kampanyadan yararlanılabilmesi için, belirli bölgeler hedef alınmaktadır. Giriş üyeliği için %10 oranında bir indirim uygulanmalıdır. Katılım bedeli ve indirimlerle birlikte, bu kampanyayı değerlendirmek, yüz yüze bankacılık müşterilerine özel olarak ayarlanmıştır.

Maaş Anlaşmalı ve Kamu Çalışanlarına Özel İhtiyaç Kredisi, 9 Kasım 2017’ya kadar devam edecek olan bu ihtiyaç kredisi, maaşlarını İş Bankasına anlaşmalı bir şekilde sunan müşterilere özel olarak hazırlanmış olan kampanyalardır. 36 aya kadar varan vadelerle 50.000 TL’ye varan miktarlarda tüm kamu çalışanlarına yönelik olarak sunulan bir kredidir. Aynı zamanda bu kampanyada, taksitli seçenekler var olmasının yanında taksiti ödemeye 1 ay sonra başlanması öngörülmektedir. Tabi İş Bankasınca maaşını bankadan alan kişiler için sunulan bu kampanya ile garanti altına alınmaktadır ve gerektiği noktada ise, kefil ihtiyacı doğabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.