İnternet Paketleri

06.05.2019
230
İnternet Paketleri

İnternet Paketleri

Türk Telekom Prime Cepten 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Prime tarifesine gelenlere ilk 3 aya özel olarak 30 GB bedava internet sunulacak. İstenilen şartları oluşturan kişilere kampanya dahilinde 3 fatura dönemi geçerli olmak kaydıyla ücretsiz ek 30 GB cepten internet olanağı sağlanacak.

Türk Telekom Prime kampanyasının belirtilen tarihler arasında numara taşıma, yeni hat tesisi ile firma tarafından sunulan bireysel faturasız tarifelerden geçiş yolu ile faturalı Prime Eksper 10 GB, Prime Eksper 15 GB, Prime Eksper 20 GB, Prime Eksper 25 GB, Prime Ekstra 1 GB tarifelerine geçiş yapan 4,5G uyumlu cihaza ya da SIM kartı olan kişiler kampanyalardan yararlanabilir.

Ayrıca Türk Telekom’un bedava internet paketi bu kadarla da sınırlı bulunmuyor. Tarifeye gelen müşterileri için Muud Premium Üyelik, Türk Telekom WİFİ 10 GB-20 GB, Türk Telekom Bulut 150 GB paketleri Prime Ayrıcalık kampanyasıyla 24 ay süresince ücretsizdir. Ayrıca Türk Telekom Prime tarifesi dahilinde e-dergi kullanımı ve uygulamada geçerli olan sınırsız internetiniz yer alıyor.

Türk Telekom Ev İnterneti Cebine Gelsin 4 GB Bedava İnternet

Türk Telekom cebine gelsin. Fiber ev interneti tarifeleri arasından birini seçen ek cep mobil 4 GB internet hizmeti sunuluyor. Türk Telekom ev internetine gelerek sizler de her ay 4 GB mobil interneti cebinize getirin.

Vodafone Yanımda Uygulaması

Vodafone Yanımda Uygulaması ile 1 GB Bedava İnternet

Vodafone operatörlerinin en kolay bedava internet kazanabilmeleri için yapmaları gereken şey Vodafone Yanımda uygulamasını yüklemektir. Bu uygulama sayesinde her hafta güncel bir şekilde 500 MB ile 1 GB arasında bedava internet kazanmanız mümkün. Yapılması gereken Vodafone yanımda uygulamasından bana ne var? Kısmına giriş yapın ve çarkı döndürün. Çarkta birbirinden farklı birçok ürün yer alıyor ve bunların arasında bedava internet paketleri de yer alıyor.

Vodafone İnternet Avcıları Oyunu

Vodafone Freezone’luların bedava internet paketi kazanabilmeleri için telefonlarına İnternet Avcıları uygulamasını indirip BİT avlayarak saatlik ya da günlük bedava internet kazanma hakları bulunuyor. Sizde Vodafone Freezone’luysanız uygulamayı hemen indirin ve oyunu oynayarak bedava internet kazanma şansı yakalayın.

Turkcell Salla Kazanla Bedava İnternet

Türkcell müşterilerinin salla kazan kampanyasından faydalanmaları için Hesabım uygulamasını mobil cihazınıza indirmeniz gerekecek. Ardından Salla Kazan tuşuna basarak giriş yapın ve telefonu sallayın. Bu sırada hesabınıza 10 GB’a dek bedava internet kullanım hakkı gelecektir. Bu kampanyadan sadece hat ile 4.5G uyumlu olan müşteriler faydalanabilir.

Turkcell Ramazan Kampanyası

Her sene olduğu gibi bu senede Ramazan ve sahurda bedava internet kullanım hakkı, faturalı ve faturasız abonelere verilecek. Ancak bu defa BİP üstünden 20 arkadaşına mesaj yollayan şanslı kişilere 20 GB hediye sunulacak.

Genç Turkcell'lilere 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Genç Turkcell’lilere 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Faturalı hattı bulunan Genç Turkcell kullanıcıları akşam saat 22:00’den sabah saat 06:00’ya kadar 1 GB interneti bedava kullanabiliyor. Yalnızca bu kampanyadan faturalı müşterilerin Eko yıllık ya da aylık paket abonesi olanlara sunuluyor.

Turkcell Toplantıdayım Uygulamasıyla 1 GB Bedava İnternet

Turkcell toplantıdayım uygulamasını indirerek kullanan müşterilere 1 hafta süresince 1 GB ücretsiz internet olanağı sunuluyor. Müşteriler, Google Play veya Apple Store üzerinden Turkcell Toplantıdayım uygulamasını indirerek kampanyadan faturalı ya da faturasız tüm aboneler yararlanabilir.

Toplantıdayım uygulaması ücretlidir ve uygulama bedeli yalnızca 3 TL’dir. Kampanyaya katılmak isteyenler için son başvuru tarihi 30 Haziran 2019 olarak belirtilmiştir. Sizler de uygulamayı yükleyerek bedava 1 GB internet kazanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.