Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019

06.12.2018
240
Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2019

Özellikle işinden yeni ayrılmış veya herhangi bir geliri olmayan banka müşterilerinin rağbet ettiği kredi ürünlerinden birisi de gelir belgesiz kredilerdir. Maaş bordrosu ve diğer belgeler olmadan bu kredilere başvuru yapmak mümkündür. Ülkemizde gelir belgesiz kredi veren birkaç banka bulunmaktadır. Fakat maaş bordrosuz demek, başvurulan kredilerin her halükarda onaylanması demek değildir. Bu kampanyalarda da diğer kredi başvurularında olduğu gibi müşteriler bazı prosedürlere göre değerlendirilmektedir. Özellikle kredi notu ve geçmiş dönem borçlarına ilişkin ödeme profilleri, bankaların değerlendirmede dikkate aldığı kriterlerdendir. Şayet bankalarla problemli bir geçmişiniz varsa ve kredi siciliniz temiz değilse, gelir belgesiz kredi başvurularınızın onaylanma ihtimali epey düşük olacaktır.

Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Herhangi bir belge talep etmeden kredi başvurusu yapabileceğiniz bu kampanyalarda, müşterinin ödeme profili incelenir. Başvuruda bulunacak olan banka müşterisi bankaların müşteri hizmetleri kanallarından ve mobil bankacılık, internet bankacılığı kanallarını kullanarak gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunabilir. Aşağıda hangi bankaların maaş bordrosu ve diğer belgeler istemeden başvuru alabildiğinden bahsedeceğiz.

 

 

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankaların Listesi 2019

QNB Finansbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu 2019

Daha esnek ödeme koşulları ve uygun faiz oranlarıyla dikkat çeken QNB Finansbank 2019‘a girerken müşterilerine gelir belgesiz kredi başvurusu imkanı tanımaktadır. 50.000 ₺‘ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için QNB Finansbank online işlemler menüsünden, resmi web sitesi üzerinden bireysel internet bankacılığı menüsünden veya şubelerden gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca enpara.com aracılığı ile de bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. QNB Finansbank’ın diğer bankalara göre avantajı ödemeyi ilk 3 ay istenilen zamanda yapılmasına olanak sağlamasıdır. Özellikle mevsimlik iş yapanlar, birkaç ay sonra bir gelire sahip olacaklar için ideal bir kampanya türüdür. SMS ile kredi başvurusunda bulunmak için T.C kimlik numaranızı 5030‘a göndermeniz yeterli olacaktır. Kredi değerlendirme sonucunuz kısa süre sonra tarafınıza bildirilecektir.

 

Denizbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu 2019

Sabit bir gelire sahip olmayanlar için kredi başvurularında değerlendirilebilecek bir diğer banka da Denizbank’tır. İnternet sitesi, mobil bankacılık ve online bankacılık menülerinin yanı sıra SMS ile Denizbank gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 55.000 ₺‘ye kadar ihtiyaçlarınız için SMS ile kredi başvurusu yapmak için KREDİM yazarak T.C kimlik numaranızı 3280‘e gönderebilirsiniz. Yalnızca 5 dakika içerisinde incelemeniz tamamlanıp tarafınıza SMS ile bilgi verilecektir. Şayet başvurunuz olumlu değerlendirilirse, kredi limitinizi ve vadesini SMS ile öğrenebilirsiniz. Ardından krediniz hesabınıza aktarılır.

 

İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu 2019

Avantajlı koşullarda nakit ihtiyaçlarınızı sabit bir geliriniz olmasa dahi, İş Bankası aracılığı ile karşılayabilirsiniz. 30.000 ₺ ve 36 ay vade ile İş Bankası‘ndan gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak için SMS, online bankacılık ve internet bankacılığı seçeneklerinden birisini tercih edebilirsiniz. 4402‘ye (NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ) mesaj atarak kredi limitinizi öğrenebilir, dakikalar içerisinde kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Kredi değerlendirmeleri kredi notu ve geçmiş dönem borçlarınıza karşı sorumluluklarınızı ne ölçüde yerine getirdiğinize göre yapılmaktadır. Olumlu görülen kredi talepleriniz dakikalar içerisinde vadesiz hesabınıza yapılmaktadır.

 

Gelir Belgesiz Kredi Başvurum Onaylandı Paramı Nasıl Çekerim?

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz bankalardan herhangi birine yapmış olduğunuz başvurunuz olumlu sonuçlandıktan sonra hesabınıza talep ettiğiniz tutar dakikalar içerisinde yansıyacaktır. Bu miktarı dilerseniz ATM’den günlük işlem limitinin el verdiği kadar çekebilirsiniz. Dilerseniz harcamalarınızı banka kartınızı kullanarak yapabilirsiniz, dilerseniz de hesabınıza yansıyan tutarı istediğiniz bir banka hesabına aktarabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.