Garanti Sms Bankacılığı Hizmetleri Nelerdir?

14.11.2017
267
Garanti Sms Bankacılığı Hizmetleri Nelerdir?

Uygun kredi geri ödeme seçenekleri, faiz oranları ve vadeleriyle günümüzde en çok tercih edilen bankalar arasında olan Garanti Bankası müşterilerine birçok ayrıcalık sunmaktadır. Garanti Bankası müşterileri 3340 Garanti Sms Bankalığını kullanarak istedikleri banka işlemlerini çok kısa sürede yapabilmektedir. Garanti Sms Bankacılığı Hizmetleri Nelerdir?’ i merak ediyorsanız eğer öncelikle Garanti Sms Bankacılığı Nasıl kullanılır? Onu anlatalım.

 

Garanti Sms Bankacılığı Nasıl kullanılır?

Miles&Smiles, Money Card, American Express Card,  Flexi Card, Bonus Card sahipleri 3340 Garanti Sms Bankacılığını kullanabilmektelerdir. Yukarıda ki kart sahiplerinin numaraları Garanti Bankası sistemin kayıtlı bulunmaktadır. Numara değişimlerinde Sms Bankacılığından yararlanmaya devam edebilmek için güncelleme yapmanız yani Garanti Bankasına yeni numaranızı onaylatmanız gerekmektedir.

Garanti Sms Bankacılığı kullanırken atılan smsler sizlerin mevcut hat sağlayıcınız tarafından ücretlendirilmektedir. Her Sms, operatörünüzün belirlediği 1 sms tutarı olarak fiyatlandırılmaktadır. Garanti Sms Bankacılığı Nasıl kullanılır? Sorusu ise şu şekilde cevaplanabilir;

  • Kullanılabilir Kredi Kartı Limiti Sorgulama; bilgi– boşluk- kredi kartınızın ön yüzünde yazan kart numaranızın son 4 hanesi yazıp 3340’ a göndermeniz gereklidir.
  • Dönem İçi Harcama Tutarı Sorgulama; bilgi- bir boşluk bırakın- kredi kartınızın ön yüzünde yazan kart numaranızın son 4 hanesi yazıp 3340’ a göndermeniz gereklidir.
  • Biriken Bonus Miktarı Sorgulama; bilgi- bir boşluk bırakın- kredi kartınızın ön yüzünde yazan kart numaranızın son 4 hanesi yazıp 3340’ a göndermeniz gereklidir.
  • Gelecek Ekstre Kesim Tarihi Sorgulama; bilgi- bir boşluk bırakın- kredi kartınızın ön yüzünde yazan kart numaranızın son 4 hanesi yazıp 3340’ a göndermeniz gereklidir.
  • Kredi Kartı Asgari Ödeme Tutarı Sorgulama; ekstre – bir boşluk bırakın- kredi kartınızın ön yüzünde yazan kart numaranızın son 4 hanesi yazıp 3340’ a göndermeniz gereklidir.
  • Kredi Kartı Ekstresi Sorgulama; ekstre – bir boşluk bırakın- kredi kartınızın ön yüzünde yazan kart numaranızın son 4 hanesi yazıp 3340’ a göndermeniz gereklidir.
  • Kredi Kartı Kalan Borç Tutarı Sorgulama; ekstre – bir boşluk bırakın- kredi kartınızın ön yüzünde yazan kart numaranızın son 4 hanesi yazıp 3340’ a göndermeniz gereklidir.
  • Sms ile Kredi Başvurusu; T.C kimlik numaranızı yazıp 3340’ a göndermeniz gerekmektedir.
  • Kredi Kartı Şifresi Oluşturma; kelimeler arasında birer boşluk bırakarak Ş İ F R E yazdıktan sonra kart numaranızın son 6 rakamıyla beraber annenizin kızlık soyadının ilk iki harfi ve kartınızın güvenlik kodunun ilk iki hanesini yazıp 3340’ a göndermeniz gerekmektedir.

Tüm bu koşullar sağlandığı zaman işlemlerinizi en kısa sürede gerçekleştirebiliriniz. Uzun zamandır hayalini kurduğunuz araba veya yatırım planlarınız için almak istediğiniz ev gibi nakit ihtiyacı gerektiren koşullarda kredi başvurusu yapabilir veya harcamalarınızı taksitlendirmek amacıyla kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Banka ile olan işlemleriniz hakkında çok kısa sürede bilgi sahibi olmanız sizlerin ilerisi için olan harcamalarınızı da daha kolay planlamanıza olanak sağlayacaktır. Aklınıza takılan bir harcamanız veya limit sorgulama gibi işlemlerinizi Garanti Sms Bankacılığı ile kolayca öğrenebilirsiniz. Her an ve her zaman ulaşabileceğiniz bu hizmet Garanti Bankası müşterileri için tanımış olduğu bir ayrıcalıktır.

İşlemlerinizi en kısa sürede Garanti SMS Bankacılığı sayesinde tamamlayıp istediğiniz konuda bilgi sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Miles&Smiles, Money Card, American Express Card,  Flexi Card, Bonus Card kartlardan birine sahip olmaktadır. Garanti Bankası müşterilerine her anlamda kolaylık sağlamaktadır. İstediğiniz kredi kartına Garanti Bankası internet bankacığı veya Garanti Bankası şubelerine gidip sahip olabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.