Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar

17.06.2017
266
Faizsiz Nakit Avans Veren Bankalar

Günlük yaşam da insanların nakitte ihtiyacının olması muhtemeldir. Böyle durumlarda ise kredi kartı kullanan kişiler nakit avans çekmek için detaylı araştırma yapmak isterler. Nakit avans da genellikle belirli bir faiz oranı kullanılmaktadır. Bu faiz oranını ortadan kaldırmak için ise faizsiz nakit avans veren bankaların araştırılması gerekmektedir. Biz sizler için araştırma yaptık ve faizsiz nakit avans veren bankaları sizler ile yazımızın devamın da paylaşacağız. Öncelikle nakit ihtiyacınızı karşılamak için ne kadarlık bir bakiyeye ihtiyacınızın olduğunu belirlemeli ve buna göre araştırma yapmaya başlamalısınız. Düşük faizli nakit avans veren bankaları da yüksek miktarlar için düşünebilirsiniz. Nakit avans kullandıran bankaları ise sizlere paylaşacağız. Bu bankaların ne kadar faiz oranı uyguladıklarını da sizler ile paylaşacağız.

  • Garanti Bankası: Garanti bankası nakit avans konusun da müşterilerine oldukça yardımcı olan bankalardan birisidir. Garanti bankasından nakit avans çekmek için minimum tutar 500 TL olup, maksimum tutar ise 20.000 TL olarak belirlenmiştir. Çektiğiniz tutarı ise 5 ile 9 ay taksitlendirme imkânını sizlere sunmaktadır. Nakit avans için cep şubeleri, ATM’leri ve bulunduğunuz ilde ki şubeleri ziyaret edebilirsiniz.
  • Akbank: Akbank müşterisi iseniz ve nakit avans kullanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü Akbank müşterilerine nakit avans imkânı sağlayan bankalardan birisidir. Akbank nakit avans kullanmak isteyen kişiler için avantajlı ödeme imkânları sunmakta olup, ihtiyaçlarınızı karşılamak amacı ile sizlere istediğiniz tutarı anında sağlamaktadır. Akbank nakit avans için 9 aya varan vade süresi ile sizlere bu imkânı sunmaktadır. Faydalanmak için ise şubelere gidebilirken aynı zaman da cep şubelerini, ATM’leri kullanabilirsiniz.
  • Finans Bankası: Finans bankası da nakit avans konusun da müşterilerine destek vermekte olan banklar arasında yer alırken sizlere ödeme kolaylığı ve düşük faiz oranlarını sunmaktadır. Herhangi bir ihtiyacınız olduğun da Card Finans kartınız ile anın da nakit avans kullanma şansını sizlere vermiştir. Bu kart ile 7/24 istediğiniz şekil de bu imkândan faydalanabilirsiniz. Herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan sunulan bu hizmetten yararlanmak için yüksek faiz oranları ödemenize gerek kalmayacaktır. Çünkü Finans bankasının sunduğu Card Finans kartı ile önceden bildiğiniz ve size sunulmuş faizler uygulanacaktır.
  • Ziraat Bankası: Nakit ihtiyacınız olduğun da gidebileceğiniz bir diğer banka da Ziraat Bankası’dır. Nakit avans kullanmak için Ziraat bankasının sunduğu olanaklar ise günlük 100 TL ile 10.000 TL arasın da kullanabilirsiniz. Kredi kartından nakit avans kullandığınız için bu tutar kredi kartından düşülerek sizlere aylık ödeme imkânı sağlanmaktadır. Ödemeler ise 9 aya varan vade ile sizlere sunulmaktadır. Düşük faiz oranları ile nakit avans kullanmak istiyorsanız Ziraat bankasını ziyaret edebilirsiniz. Nakit avans kullanmak için ise kredi kartınız ile birlikte ATM’lere gidebilir, şubeleri ziyaret edebilir veya cep şubeden yararlanabilirsiniz.

Nakit Avans Çekerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nakit avans anlık para ihtiyacınızı karşılamakta olsa da çekerken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunur. Bunlardan en önemlisi acil paraya ihtiyacı olan kişiler kullandığı kredi kartının bulunduğu bankadan yardım almaya çalışmalıdır. Eğer böyle bir imkânı tanımıyor ise diğer bankalardan düşük faizli nakit avans kullanabileceği bankaları araştırmalıdır. Nakit avans sizin için güç görünüyor ise ihtiyaç kredilerine göz atabilirsiniz. İhtiyaç kredisi de kullanmak için bankaların sunduğu düşük faizli kredi imkânlarından yararlanmanız da fayda bulunmaktadır. Fakat kredi kartı kullanan kişilerin hemen hemen hepsinde nakit avans kullanma hakkı bulunmaktadır. Kullanmadan önce faiz oranlarına dikkat etmeyi ihmal etmemelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.