Enpara Kredi Faiz Oranları Ve Geri Ödeme

26.08.2017
436
Enpara Kredi Faiz Oranları Ve Geri Ödeme

Finansbank’ın alt yapısında kurulmuş olan ülkemizin ilk dijital bankası olarak Enpara.com geçmektedir. Bu sebeple bankaya gitmeden tüm işlemlerinizi yapabileceğiniz bu dijital ortam sayesinde birçok iş yükünden de kurtulmuş oluyorsunuz. Öncelikle çalışma anlayışını ve de mantığını yürütmeniz gerekmektedir. Enpara işlemcisi daha doğrusu müşteri olmanız için yapmanız gereken ilk işlem web sitesi üzerinden müracaat etmenizdir. Müracaatınız değerlendirildikten sonra müşteri temsilcileri sizden bir görüşme talep etmektedirler. Bu taleplerine istinaden işyeriniz ya da evinize gelerek görüşme sağlanmaktadır. Görüşme neticesinde size sözleşme imzalatılıyor ve ekrana giriş şifreleriniz ile kartınız gelmektedir. Enpara üzerinden yapılan işlemler sadece mevduat olarak sınırlı kalmamaktadır. Aynı zamanda kredi ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla size bir alan oluşturmaktadır. Böylelikle bankaya gitmenizi gerek kalmadan kredi de kullanmış olabiliyorsunuz.

 

 

Ek Hesap Faiz Oranları ve Geri Ödemesi

Ekpara aslında Kredili Mevduat Hesabı olarak geçmektedir. Anlık nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek amacıyla destek olarak açılmaktadır. Finansbank kredi servisinde yapılan işlemler Enpara hesabınız içinde geçerlidir. Ekpara hesabınız için öncelikle Enpara’dan hesabınızla ilgili size bir limit teklif etmesi gerekiyor. Bu belirlenen limit sizin onayınıza sunulur eğer limiti onaylarsanız vadesiz hesabınızın üzerine tanımlanmaktadır. Vadesiz hesabınızda bakiyeniz olmadığı durumlarda ekpara limitinizden çok rahatlık ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ekpara’dan limit kullanmaya başladığınız andan itibaren faiz işlemeye başlamaktadır. Borç tutarınız ödendiğinde faiz işlemesi durmaktadır. Kullandığınız süre kadar faiz ödemesi yaparsanız. Vadesiz hesabınıza kullandığınız ekpara tutarı kadar para yatırmanız durumunda ekparanın faiz borcu işlemesi durmaktadır. Kullandığınız miktarın faizini ise her ayın ilk gününden itibaren 1 ay içerisinde yatırmanız gerekmektedir. Başka bir işlem yapmadan geri ödemesi yapmış olursunuz. Ekpara hesabının faizi günlük olarak işlemekte olup % 2,02 olarak geçerlidir.

 

Bireysel Kredi Faiz Oranları ve Geri Ödemesi

Enpara ihtiyaç kredisi aylık eşit taksitler halinde geri ödemenizi yapmanızı sağlamaktadır. Enpara ihtiyaç kredisi olarak en az limit 1.000.- TL ve en fazla limit olarak da 30.000.-TL şeklinde kredi vermektedir. İhtiyaç kredilerinde olduğu gibi 36 ay vade sınırlaması bulunmaktadır. Enpara müşterilerinin en büyük avantajlarından biri de kredi alırken hiçbir şekilde masraf, komisyon, ücret ve de sigorta uygulamasının olmamasıdır. Diğer kredilerden daha avantajlı bir durum size sunmaktadır. Enpara ayrıca kredi aşamasında sizden teminat ve kefil istememektedir. Hesabınız açılırken alınan belgeler haricinde belge talebinde de bulunmamaktadır. Enpara ile yapacağınız kredi başvurularınız anında iletilmekte olup en geç 8 iş saati içerisinde değerlendirilmektedir. Enpara tarafından kredi değerlendirmeniz olumlu olarak sonuçlanırsa internet veya cep şubelerinden ödeme planınız ve sözleşmenizi onaylayarak anında kredi kullanabilirsiniz.

Enpara’dan kullanmış olduğunuz ihtiyaç kredilerinizi her ay ve eksiksiz olarak ödemeye özen gösterin. Enpara vadesiz hesabınızda bakiyeniz varsa otomatik olarak tahsilat yapılabilmektedir. Bunun yanında Cep Şubesi, İnternet Şubesi, Finansbank ve Çözüm Merkezi ATM’lerinden ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

İhtiyaç kredisi faiz oranı olarak %1,44 ve 36 ay vade uygulamaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.