Enpara Hesabı Nasıl Açılır, Avantajları Nelerdir?

03.12.2018
268
Enpara Hesabı Nasıl Açılır, Avantajları Nelerdir?

Şubesiz bankacılık olarak bilinen Enpara, QNB Finansbank’a bağlı olan ve yenilikleriyle müşteri ağını her geçen gün arttıran bir bankacılık platformudur. Teknolojik gelişimleriyle pek çok ürünü müşterilerine en hızlı ve güvenilir olarak sunan Enpara, internet şubesi aracılığıyla çoğu işlemini müşterilerine ücretsiz olarak sunmaktadır. Enpara hizmetlerini telefon bankacılığı, mobil bankacılık ve internet bankacılığı aracılığıyla müşterilerine sağlıyor. İnternet bankacılığı aracılığıyla 7 gün 24 saat işlemlerinizi kesintisiz yapabilmektesiniz. Enpara Telefon Bankacılığı çalışma saatleriyse sabah 08.00 ila 01.00 arasındadır. Hesap kartınızla ATM’den yapacağınız işlemlerinizi QNB Finansbank ATM’lerini kullanarak yararlanmaktasınız. 01.00’den sonra telefon bankacılığı aracılığıyla Encard kartınız çalındığında ya da kaybolduğunda sesli yanıt sisteminden kartınızı kapatabilmektesiniz. Hesabınızdaki parayı EFT yapmak istediğinizde sabah saat 09.30 ile 17.00 arasında para aktarımını gerçekleştirebiliyorsunuz.

Enpara Hesabı Nasıl Açılır

Enpara Hesabı Nasıl Açılır?

Enpara’da hesap açtırmak istiyorsanız enpara.com internet sitesi aracılığıyla form doldurmanız yeterli oluyor. Web sitesinde yer alan başvuru alanına tıklayarak bu formu doldurabilirsiniz. Doldurduğunuz form sonrasında banka yetkilileri iletişim numaranızı aramakta ve başvurunuz sona erdiğinde en kısa sürede banka personeli tarafından kartınız adresinize ulaştırılmaktadır. Kartınızla birlikte banka çalışanı size bir not defteri ve kaliteli bir kalem hediye edecektir. Enpara.com‘u diğer bankalardan ayıran birçok özellik bulunmaktadır. Şimdi bu özellikleri inceleyelim.

Enpara’nın Avantajları Nelerdir?

-Yapılan tüm para transferleri ücretlidir. Havale, EFT, isme havale gibi işlemler için ücret ödenmez. Enpara’nın devrim niteliğindeki bu avantajı nedeniyle milyonlarca kişi tarafından tercih  edilmektedir.

-Fatura ödemeleri, kredi kartı ödemeleri, vergi ödemeleri vb. işlemler için ücret ödemezsiniz.

-Vadeli hesap açılışlarında yüksek faiz getirisi bulunmaktadır. Zengin faizi adı altında enpara vadeli hesap açtıranlar için faiz oranları diğer bankalara göre yüksektir.

-Enpara ücretsiz bir hizmettir ve ücretsiz kalacaktır.

-Esnek bir yatırım aracı olan birikim hesabı ile çok ufak yatırımlarınızdan büyük ölçekli yatırımlarınıza kadar istediğiniz tutarı biriktirebilirsiniz.

-Enpara üzerinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Hem de gelir belgesi, kefil vb şartlar olmadan. Nakit ihtiyaçlarınız için 7 gün 24 saat çözüm bulabileceğiniz enpara.com üzerinden düşük faiz oranlarıyla kredi taleplerinize yanıt bulabilirsiniz.

-Belirli şartları sağlayanlar için enpara bazı avantajlı kampanyalar sunabilmektedir. Son 30 gün içerisinde hesaba para yatırma, para transferi, fatura ödeme, enpara kart ile alışveriş vb işlemleri gerçekleştiren müşteriler “Ayın Enparalısı” özelliğini kazanarak bu kampanyalardan yararlanabilmektedir. Kampanya Google Play Store gibi alanlarda kullanılmak üzere hesabınıza tanımlanmaktadır. “Ayın Enparalısı” olan müşteriler için birikim hesapların %2 ek faiz dopingi uygulanmaktadır. Ayrıca avantajlı birçok farklı sürpriz kampanya da sunulmaktadır.

-Aidat alınmadığı gibi bazı özellikleri sağlayan müşterileri yıllık aidat verilebilmektedir. Bankacılık sektöründe eşine rastlanmayan bu özellik ile yıllık 100 ₺ kazanç sağlayabilirsiniz. Bunun için bazı şartları sağlamış olmanız gerekmektedir. Enpara kredi kartınız bulunmalı, kredi kartınızı aldıktan sonraki 1 yıl içerisinde 6 dönem en az 10 ₺‘lik    ( 10 adet ) bir işlem yapmış olmanız gerekmektedir.

31 Aralık 2018‘e kadar geçerli olan Spotify ve Netflix kampanyasına dahil olarak %50 indirim kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bunun için 31 Aralık 2018‘e kadar enpara banka kartı veya kredi kartınızla Spotify veya Netflix platformlarından harcama yapmanız gerekmektedir. Alışveriş yaptığınız herhangi bir ay içerisinde, harcama yaptığınız tarihten bağımsız olarak ” Ayın Enparalısı ” olmanız yeterlidir. Kampanya süresince kazandığınız indirimler, takip eden ayın 7’sinde vadesiz ₺ hesabınıza aktarılır. Kampanya dahilinde aylık toplam 30 ₺‘ye kadar olan harcamalarınız tarafınıza iade edilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.