En Yüksek Faiz Veren Bankalar Hangisi?

13.10.2018
312
En Yüksek Faiz Veren Bankalar Hangisi?

Bankalardan vadeli hesap açarak birikim yapmak isteyenler için hazırladığımız yazımızda hangi banka yüksek faiz veriyor?, bankaların ilk müşterileri için sunduğu Hoş Geldin faizleri ve kampanyaları neler?, günlük ve aylık faiz veren bankalar hangileri? Sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz. Bankaların müşterilerine sunduğu avantajları inceleyerek nakdinizi en iyi değerlendirebileceğiniz bankalar aşağıda sıralanmıştır. Bankaların 2018 yılı için güncel faiz oranları ve sunduğu kampanyalara istinaden en yüksek faizi ING Bank, Denizbank ve Yapıkredi bankasının kazandırdığı görülmektedir.

 

Ziraat Bankası Vadeli Hesap Faiz Oranları

Mevduat hesabını Ziraat Bankası’ndan açan kişiler %11 en az yüzde 20 en fazla olmak üzere mevduat hesabı faiz oranlarıyla birikim yapabilir. Yüzde 11 faiz getirisi 8-20 günlük vade seçeneği geçerlidir. En yüksek faiz seçeneğini 365-400 vadede geçerli olacaktır.

 

Denizbank Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları

Denizbank vadeli mevduat hesabı faiz oranları incelendiğinde Hoş Geldin ve Web’de Mevduat Kampanyası gibi 2 farklı hizmetten yararlanılabilir. İlk kez Denizbank müşterisi olacak kişiler %25 faiz oranına varan avantajlardan yararlanabilirler.

Denizbank Hoş Geldin Kampanyası Vadeli Mevduat Faiz Oranları

Kampanyadan yararlanmak için şubeye gitmenize gerek yok. Denizbank Hoş geldin kampanyasına başvurunuzu internet üzerinden yapabilirsiniz.

Denizbank Vadeli mevduat hesabı Hoş Geldin kampanyasından en az 5.000 ₺ mevduat ve 32-190 günlük vade koşuluyla ilk kez Denizbank müşterisi olacak kişiler %25 faiz oranıyla yararlanabilir.

Denizbank Wep’te Mevduat Faiz Oranları

Denizbank müşterisi olsun olmasın herkes vadeli hesap Wep’te Mevzuat ile yüzde 25’e varan faizlerle birikim yapabilir. Buna göre 366-400 gün vade aralığını seçmeniz gerekiyor. Ayrıca kampanya en fazla 25.000 ₺ mevduat için geçerlidir.

 

ING Bank Mevduat Hesabı Faiz Oranları

ING Bank’ın Hoş Geldin Faizi kampanyası kapsamında bankadan ilk kez e-Turuncu hesap açan kişiler ve 12 ay süreyle %23 faiz oranıyla kazanç sağlayabilirler. En fazla 1.000.000 ₺’ye kadar hizmetten yararlanılabilir. Ayrıca e-Turuncu hesap kullanılarak yapılan fatura ödeme tutarı toplamı 750 ₺’ye ulaştığında %25 faiz oranından yararlanılabilir. Bu ek faiz kampanyasından yararlanılabilmesi için Turuncu Ekstra Programı’na dahil olmayı unutmayın.

İlk kez ING Bank müşterisi olacak kişiler bankanın herhangi Şubesinden hesap açarak hizmetten yararlanabilir. Bankanın diğer hizmetinden yararlanmak isteyen banka müşterileri ING Bank İnternet Şubesi’ne giriş yaparak hesaplar-vadeli hesap menüsünü takip ederek vadeli hesap açabilirler.

Bankanın e-Vadeli bir başka kampanyası mevduat hesabında bulunan nakdi yılda 2 kez olmak kaydıyla %20’si hesaptan alınabilir. Hesapta kalan tutar aynı şartlarda devam edecektir.

 

Akbank Vadeli Hesap Faiz Oranlar

Tanışma Kampanyası ile Akbank’ta mevduat hesabı açan kişiler %23 faiz ile mevduat getirisi kazanabilir. Bu faiz oranından yararlanabilmek için minimum 10.000 TL mevduat hesapta olmalıdır. Ayrıca yüzde 23 faiz oranı yalnızca ilk 90 gün için geçerli olacaktır. Bu süre sonunda Akbank güncel faiz oranları dikkate alınarak güncelleme yapılacaktır. 

Mevduat hesabı bankanın şubeleri aracılığıyla açılmaktadır. Banka müşterileri Akbank Direkt İnternet üzerinden vadeli hesap açabilirler.

 

İş Bankası Vadeli Hesap Faiz Oranları

İşCep üzerinden hızlı ve kolay vadeli mevduat hesabı başvurusunda bulunabilirsiniz. İş Bankası nakdiniz için %12 faiz oranından % 19’lara varan yıllık faiz getirisi sağlamaktadır. Vadeli TL, Vadeli Döviz, Maksimum Vadeli ve Birikimli Hesap gibi çeşitli mevduat hesaplarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca altınlarınızı vadeli hesaba yatırarak da birikim yapmak mümkün.

İş Bankası Vadeli Kumbara hesabı açarak minimum 500 ₺ ve üstü birikimler için yıllık %13 faiz imkanından yararlanabilirsiniz. 

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.