En Uygun Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Alma

21.10.2018
212
En Uygun Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Alma

Banka kredi başvurularına istinaden kullanılabilecek maksimum tutar gelir belgesine göre belirleniyor. En uygun kefilsiz ihtiyaç kredisi alma konusunda yazımızı inceleyerek bankaların kefilsiz kredi ürünleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Kredi kullanacak olanlara bankalar kefil sunma konusunda belli şartlar yerine geldiğinde esnek davranıyor. Özellikle gelir belgesi bankalara kanıtlandığında maaşa göre tutar belirlenmekte ve kefilsiz ihtiyaç kredisi kullanmaya olanak vermektedirler. Kefilsiz kredi kullanmak için geliriniz ve kredi notunuz incelenir. En uygun kefilsiz ihtiyaç kredisi kampanyalarından yararlanamayacak oranda düşük nota sahipseniz, bankalar kefilsiz kredi kullanımını sizin için uygun görmeyebilir.

 

 

En Uygun Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

 

Garanti Bankası

Evrak ve belgelerle uğraşmak istemeyenler için Garanti Bankası kolay kredi imkanı veriyor. Kolay kredi sayesinde belgesiz ve kefilsiz kredi kullanmak mümkündür. Yapmanız gereken yalnızca nüfus cüzdanınız ile Garanti Bankası şubelerine gelmek. Garanti Bankası ihtiyaç kredi almak için üst limit 50.000 TL’dir. 36 aya kadar vade seçenekleriyle kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi başvurusuyla ilgili ön onay cep telefonunuza kısa mesaj olarak iletilir. Ayrıca Garanti Bankası müşterilerine hızlı hizmet vermek için ön onayı aynı gün iletmektedir.

ING Bank

ING Bank müşterilerine özel sunduğu kampanyayla 5000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alma olanağı veriyor. Mini Kredi olarak hazırlanan ürün için aylık faiz oranı yüzde 3,19’dur. Nakit ihtiyacınız 5.000 TL’den fazla ise %2,69‘luk faiz oranına tabi tutulursunuz. Kullandığınız kredi tutarına oranla yüzde 0.5’lik kredi tahsis ücreti de alınmaktadır.

Denizbank

Tüm ihtiyaçlarınız için Denizbank müşterilerine en uygun krediyi sunuyor. Denizbank’a yalnızca TC kimlik numaranızla başvuruda bulunabilirsiniz. Üst limit 55.000 TL olan kredi için 36 aya kadar vadelerle kredi çekilebiliyor. İnternet bankacılığından yapacağınız kredi sayesinde evraksız kredi imkanından yararlanabilirsiniz. Başvuru için Denizbank şubelerine de gidebilirsiniz.

Denizbank 12 ay vadede 3,8 oranıyla, 24 ay ve 36 ay vadede 3,29 faiz oranıyla müşterilerine kredi kullandırıyor. Denizbank müşterisiyseniz, onaylanan kredinizi internet ya da mobil bankacılık aracılığıyla şubeye gitmeden anında kullanabilirsiniz. Banka müşterisi olmayan başvuru sahipleri onaylanan kredilerini kullanmak için şubeye gitmesi gerekiyor. Onaylanan kefilsiz ihtiyaç kredisini internet ya da mobil bankacılıktan maksimum 20.000 TL’ye kadar alabilirsiniz. Daha fazla tutarlı krediler için şubelere gidilmelidir. 

Denizbank Cebimde Kredi’ye başvurmak için KREDİM yazıp TC kimlik numaranızı SMS ile 3280’e gönderebilirsiniz. En kısa sürede kredi başvurunuz sonuçlanacak ve kısa mesajla bildirilecektir. Kefilsiz kredi olanağıyla müşterilerine kolay kredi kullandıran Denizbank, müşterilerinden evrak da talep etmiyor. Başvurunuz sonuçlandığında internet ya da mobil bankacılık üzerinden paranızı hesabınıza aktarabilirsiniz. Kefilsiz kredi başvurusunu haftanın her günü 09.00-21.00 saatleri arasında internet bankacılığı üzerinden kullanabilirsiniz.

Halkbank

İhtiyaçlarınızı ileri tarihlere atmayın diye Halkbank en uygun kredi imkanlarıyla yanınızda. İhtiyacınız ne olursa olsun, en uygun kefilsiz ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlere Halkbank hizmet vermektedir. Şubelerden başvuru yapabileceğiniz krediyi 36 aya kadar vadelendirebilirsiniz. 36 ay vadeyle 10.000 TL kredi kullandığınızda aylık faiz oranınız yüzde 2,61 oranında olacaktır. Faiz oranını belirleyen tutar kredi notunuza göre değişkenlik gösterebilir. Ayrıca 30 yaşın altında olan erkek müşteriler için sigorta zorunlu olup yıllık 30 TL’dir. 50 TL gibi bir tahsis ücreti de bulunmaktadır.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

En uygun kredi kampanyalarından olan Vakıfbank ihtiyaç Kredisiyle 36 aya kadar vade seçenekleriyle ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Krediye başvuru yapmak için kısa mesajla KREDİ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı ve aylık gelirinizi yazarak 5724’e gönderebilirsiniz. Ayrıca başvuru için Vakıfbank şubelerine de gidebilirsiniz. Başvurudan kamu personelleri, emekliler, özel sektörde çalışanlar yararlanabilir. Kefilsiz ihtiyaç kredisi imkanı sunan Vakıfbank kampanyası sayesinde ihtiyaçlarınızı ertelemeyin.

Vakıfbank kefilsiz kredi kullanmak isteyenler için İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi avantajını da müşterilerinin hizmetine sunuyor. Çekmek istediğiniz kredi tutarı gelir belgenizin üzerindeyse gayrimenkulünüzü ipotek ettirerek yüksek meblağlarda kredi çekebilirsiniz. Ekspertiz, gayrimenkulünüzün değerini bankaya belirttikten sonra, mülkün değerinin yüzde 80’ine kadar kredi kullanabiliyorsunuz. Kefilsiz kredinizi 48 aya kadar vadelerle kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.