En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren 5 Banka

04.11.2017
216
En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren 5 Banka

Günümüzde ihtiyaçlarımızı karşılamak amacıyla kredilere başvurmaktayız. Tabi bu durumda ister istemez bankaların kredi faiz oranlarını, aldıkları masrafları ve vadelerine bakmaktadırlar. Bankaların belirli yerlerde olan kredi hesaplama araçlarından bakabiliyoruz. Bunun yanında da zaman kaybına da uğramak istediğimiz için belirli yerlerden araştırma gereği duymaktayız. Karşılaştırmalar yapmamız gerekmektedir. Fakat hesaplama araçları sayesinde bunu rahatlıkla yapma imkanımızda bulunuyor. Bankalara artık krediler için internet sayfalarından müracaat edebilmektesiniz. Kredi başvurularınıza vereceği yanıtlar kredi notunuza, ekonomik koşullara göre değişmektedir. İnternet üzerinden ayrıca hafta sonu da talepte bulunabilirsiniz. İhtiyaç kredisi kapsamında; nakit, eşya alımı, evlilik, tatil ve ufak tefek gereksinimler için kredi seçenekleri bulunmaktadır. İhtiyaç kredilerinde genelde küçük limitler şeklinde verilmektedir. İhtiyaç kredilerinde masraflar oldukça azdır ve evrakları da fazla istenmemektedir. Sizin için en uygun 5 bankanın ihtiyaç kredilerini derledik.

 

 

TC Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

Tüm bireysel ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz ve 36 aya vade imkanı sunmaktadır. TC Ziraat Bankası ihtiyaç kredilerinin özelliklerine baktığımızda esnek ödeme seçenekleri sunmaktadır. Kredinin durumuna göre ve de bankanın talebine göre şahsi ve maddi teminat almaktadır. Kredi boyunca kredi kullanan kişiye hayat sigortası yapılmasını istemektedir. Kredi müracaatı için şubelerine gitmeniz gerekmektedir. TC Ziraat Bankası ihtiyaç kredilerini tüketici kredileri adı altında sunmaktadır. Kredi kullandırımın da size talepler sunmaktadır. Masrafsız istiyorsanız farklı bir faiz oranı sunulmaktadır. Masrafsız ihtiyaç kredisi talep ettiğinizde faiz oranı %1,65 olup; alacağınız kredinin miktarına göre masraf alındığında ise %1,60 faiz oranı uygulanmaktadır.

ING Bank İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisinde iddialı olan bankalardan bir de ING Bank’tır. Uygun kredi kullandırım koşulları ile beraber minimum 3 ay ve maksimum 36 ay kredi vermektedir. Banka ihtiyaç kredisinde üst limit olarak 50.000.-TL kadar kredi talebinizi karşılayabilir. Faiz oranı olarak kademeli bir tablo izlemektedir. 3-11 ay arasında faiz oranı %1,38 olmakta, 12 ay 1,28 ve 13 ay ile 36 ay arasında da 138 olarak belirlenmiştir. İhtiyaç kredilerinde tahsis ücreti olarak kredi tutarından %0,5 almaktadır.

Denizbank İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredilerinde diğer bankalar gibi 36 aya kadar vade uygulamaktadır. Kredi limiti olarak 55.000.-TL maksimum kredi limiti belirlenmiştir. Faiz oranı olarak da %1,48 şeklindedir. Banka kredi kullandırımın da tahsis ücreti olarak %0,5 almakta olup, tüm kredilerinde hayat sigortası yapmaktadır.

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredilerinde tüketicilerinin talepleri doğrultusunda istenilen meblağları karşılamakta iddialı bankalardan biridir. Vade olarak 36 ay belirlenmiştir. Bunun yanında diğer bankalara göre maksimum kredi limitinde iddialı bir banka olup 500.000.-TL kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Bankanın ihtiyaç kredisi olarak uyguladığı faiz oranı ise %1,48’dir.

Türkiye İŞ Bankası İhtiyaç Kredisi

Türkiye’de kredi kullandırımında en iddialı bankalardan biridir. 36 aya kadar kullandırım sağlamakta olup 50.000.-TL maksimum limit belirlemiştir. İhtiyaç kredisi için uyguladığı faiz oranı ise %1,38 olan bir bankadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.