En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

27.12.2018
283
En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Kredi kartı başvurusunda bulunulduğunda bankalar müşterilerini bazı kriterlere göre değerlendirmeye alır. Bunlar arasında kredi notu ve gelir beyanı en önemlileridir. Bilindiği üzere kredi notu kişinin bankalarla yapmış olduğu geçmiş ve mevcut çalışmalarını içerir. Ödemelerin düzenli yapılması, bankalardaki mevcut borç ve gelir durumu gibi tüm bilgiler dahilinde kişinin kredi notu belirlenir. Ancak bazı bankalar müşteri potansiyelini genişletmek için kredi kartı başvurularını daha kolay kriterlere dayandırır. Örneğin; daha önce bankalarla ilişkisi bozulduğu için kredi notu düşük olan kişilere düşük limitli kredi kartı tanımlayabilirler. Kart kullanılmaya devam ederken düzenli ödemelere istinaden kredi notu yükseldikçe kredi kartı limitinde de artış gözlenebilir.

 

Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır 2019?

Banka kredi kartı hizmetinden yararlanmak isteyenler çalışmak istediği bankanın tüm kanallarından başvuru yapabilir. Bu kanallar Telefon Bankacılığı, İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılığı, ATM ve Şubelerdir. Ayrıca bankaların SMS Bankacılığı ile de kredi kartı başvurusunda bulunmak mümkündür. Olumlu değerlendirilmesi durumunda formda belirtilen iletişim adresine maksimum 2 hafta içerisinde basılarak iletilir.

 

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi 2019

Başvurularını hızlı değerlendiren ve en kolay kredi kartı veren QNB Finansbank, Akbank, Denizbank, Yapı Kredi Bankası, Garanti ve ING Bank kredi kartı işlemleri için de özel kampanyalar sunmaktadır. Bu bankaların kredi kartları, özellikleri, başvuru kanalları hakkında bilgi verecek olursak:

 

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu 2019

QNB Finansbank müşterilerine çeşitli alanlarda üstün hizmet sağlayan bankalardan biridir. Kredi kartı kullanımı sırasında üye iş yerlerindeki harcamalardan para puan kazanabilir, tek çekim alışverişleri taksitlendirebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı limitinden nakit veya taksitli nakit para kullanımı da yapılabilir. CardFinans kredi kartlarının yıllık kart aidatı olup, bankadan aidatsız kredi kartı talebinde de bulunulabilir. QNB Finansbank kredi kartı başvurusu için bankanın internet web sitesinden hemen başvurabilir veya 0850 222 0900 numaradan müşteri hizmetlerine bağlanarak başvuru talebini iletebilirsiniz.

 

Yapı Kredi Worldcard Başvurusu 2019

Yapı Kredi bankası Worldcard başvurusu için şubeye gitmenize gerek yok. Kredi kartı başvurusu İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılığı, İnternet Web Sitesi, Telefon Bankacılığı veya SMS ile yapılabilir. SMS ile Worldcard başvurusu yapmak için WORLD yazdıktan sonra bir boşluk bırakmalı T.C Kimlik Numarası da yazıldıktan sonra 4407’le mesaj atılmalıdır. 444 0 444 numaralı telefondan müşteri temsilcilerine bağlanarak da başvuru yapılabilir. Yapı Kredi Worldcard ile üye işyerlerinden çeşitli kampanyalardan yararlanarak alışveriş yapmak mümkündür. Ayrıca kredi kartı yıllık kart aidatını biriken Worldpuan’larla da ödeme olanağı vardır. Bu hizmetten yararlanak için kredi kartı adrese ulaştıktan sonra talimat vermek yeterli olacaktır.

 

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu 2019

Düzenli olarak çeşitli kampanyalar sunan ve bonus puanlar kazandıran Garanti Bonus Kredi kartı avantajlarından yararlanmak isteyenler başvurularını internet web sitesi üzerinden, İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılığı veya 444 0 333 numaralı Telefon Bankacılığı’ndan yapabilirler. Başvuru olumlu olması durumunda müşteri temsilcisi iletişim numaranızı arayacaktır. Şubeye gitmeden ilgili adresinize kredi kartı teslimatı yapılır. Dileyen müşteriler kredi kartının şubeye gönderilmesini de talep edebilir.

 

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu 2019

Harcadıkça bonus kazandıran Deniz Bonus kredi kartı başvurusunu İnternet Bankacılığı veya Denizbank Şubelerinden yapılmaktadır. Ayrıca internet web sitesi üzerinden hemen başvuru yapabilirsiniz. Başvuru ardından Denizbank müşteri temsilcisi en kısa sürede tarafınıza dönüş yapacaktır. Denizbank Bonus kredi kartı aidatı olan bir karttır. Ancak aidatsız kartları da mevcuttur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.