Emekli Maaşına Banka Promosyon Oranları

05.12.2019
297
Emekli Maaşına Banka Promosyon Oranları

Bankalar, 3 sene boyunca maaşlarını aynı bankadan almak için söz veren emekli kişiler için; yeni kampanyalar düzenleyerek; daha fazla emekli müşteriye ulaşmayı hedefliyorlar. Emekli olan vatandaşlara banka promosyonlarının ödenmeye başlaması ile akıllara ‘hangi banka ne kadar komisyon veriyor?’ Sorusu geldi.

  • 2020 Yılında Emekli Maaşına Banka Komisyonu Ne Kadar Olacak?

Bankalar ATM’ye ya da şubeye giderek maaşını çekemeyen emeklilere eve teslimden, ücretsiz bankacılık indirimlerine kadar, indirimli alışverişten hesap transferlerinde promosyon ödenmesine kadar birçok cazip tekliflerde bulunuyor. Milyonlarca emekli bulunan ülkemizde dolayısıyla bankalar arasında rekabet ortamı oluşuyor.

Genel olarak bankaların emekli vatandaşları bankaları bünyesine alabilmek için düzenledikleri promosyon oranları 450 TL ila 1.000 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Bankalar promosyon ödemelerini SGK ile yapılan bir anlaşma kapsamında gerçekleştirirken, aynı zamanda emekli müşterilerinin finansal hizmet ve ürün ihtiyaçlarını da karşılamayı amaçlıyorlar.


  • Ziraat Bankası Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Ziraat Bankası, emekli maaşını Ziraat Bankası aracılığı ile alan emeklilere promosyon ödemekte. Bu promosyonlar; 1.000 TL altında emekli maaşı alanalar için 300 TL, 1.000 – 2.000 TL arasında emekli maaşı alanlar için 375 TL, 2.000 TL ve üzerinde emekli maaşı alan vatandaşlar için ise 450 TL tutarında emekli promosyonu ödemekte. Öte yandan 3 yıllık peşin komisyon ödemesi yapan Ziraat Bankası, Emekli müşterileri için birçok cazip fırsatı da sunmakta.

  • İş Bankası Emekli Promosyonu Ne Kadar?

İş Bankası, SGK ile yapılan anlaşma kapsamında emekli maaşının ödenmesi için İş Bankası ile anlaşan emekli vatandaşlara; 1.000 TL altında emekli maaşı alanlar için 300 TL, 1.000 – 2.000 TL arasında maaş alanalar için 375 TL, 2.000 TL ve üzerinde emekli maaşı alan vatandaşar için ise 450 TL tutarında emekli promosyonu ödemekte.

  • Garanti Bankası Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Garanti Bankası, yeni emekli olan ya da emekli maaşını Garanti Bankası’na taşıyan vatandaşlara 450  TL’ye varan promosyon ödemesi yapmakta.

  • Şekerbank Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Şekerbank, Sosyal Güvenlik Kurumu aracılığı ile emekli maaşını Şekerbank’tan alan emeklilere 300 TL ile 600 TL arasında komisyon ödemekte.

  • TEB Emekli Promosyonu Ne Kadar?

En yüksek promosyon veren bankalardan biri olan TEB, SGK aracılığı ile emekli maaşını TEB’den alan emekli müşterilerine 850 TL ile 1.000 TL arasında komisyon ödemekte.

  • Akbank Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Akbank, SGK kapsamında emekli maaşını Akbank’tan alan ya da emekli maaşını Akbank’a taşıyan müşterilerine 450 TL’ye varan promosyon vermekte. Öte yandan emekli müşterilerine birçok avantaj tanıyan Akbank, aynı zamanda EFT işlemlerinde de ücret talep

  • DenizBank Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Denizbank, SGK kapsamında emekli maaşını bankadan alan müşterileri için 450 TL’ye varan promosyon vermekte. Öte yandan emekli tanıdıklarını DenizBank’a yönlendiren tüm emekli müşterilerine, yönlendirdikleri emekli kişi başına 100 TL nakit hediye kazanma imkanı da tanıyor.

  • Yapı Kredi Emekli Promosyonu Ne Kadar?

Yapı Kredi Bankası, SGK kapsamında emekli maaşını Yapı Kredi’den alan müşterileri için 450 TL’ye varan promosyon vermekte. Bunun yanı sıra, 2019 yılı içerisinde emekli maaşını Yapı Kredi’ye taşıyan emekliler ayrıca 150 TL ek komisyon kazanıyor.

  • QNB Finansbank Emekli Komisyonu Ne Kadar?

QNB Finansbank, SGK kapsamında emekli maaşını QNB Finansbank’tan alan ya da emekli maaşını QNB Finansbank’a taşıyan emekli müşterilerine; 700 TL’ye varan promosyon vermekte. Yalnızca 3 yıl bankadan maaş alacağına dair söz veren müşterilerine komisyon veren QNB Finansbank, aynı zamanda emekli müşterileri için birçok avantaj sağlamakta.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.