Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar 2019

15.12.2018
204
Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar 2019

Banka kredilerine başvuru talebinde bulunmadan önce her bankanın faiz oranlarını ve talep ettiği ücretleri incelemenizde fayda vardır. Banka politikaları gereği her birinin müşterilerine sunduğu ücret ve oranlar değişkenlik göstermektedir. 2019 yılı için düşük faizli kredi veren bankaları sizler için bir araya getirdik. Böylece kredi faiz oranlarını ve koşullarını inceleyerek karar vermeniz kolaylaşacaktır.

Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar

Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi 2019

Garanti Bankası’ndan kredi kullanımı yapmak için online başvuru kanalları tercih edilebilir. Bu kanallardan kullanım sağlanabilecek maksimum tutar 25.000 TL’dir. Garanti Bankası faiz oranı ise %2,67’dir. Garanti İnternet veya Garanti Cep’ten yapacağınız başvurularda olumlu değerlendirilmesi ve bankada mevcut hesap olması durumunda para anında hesaba aktarılır. Kredi 3-36 ay vade seçenekleriyle kullanılabilir.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi 2019

Kredi başvurunuzu İnternet Şubesi, Telefon Şubesi veya SMS ile kolaylıkla yapabilirsiniz. İş Bankası SMS ile kredi başvurusu için NAKİT yazıp aralarında bir boşluk bırakarak “ T.C Kimlik Numarası, Kredi Tutarı ve Aylık Gelir ” yazıldıktan sonra 4402’ye gönderilmesi yeterlidir. İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı %2,60 olup, 36 aya kadar vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bankada hesabı olanlar şubeye gitmeden onaylanan kredi tutarını hesaplarından anında alabilirler. Şube dışı kanallardan yapılan başvurularda maksimum 30.000 TL’ye kadar kredi kullanımı yapılabilir.

ING Bank İhtiyaç Kredisi 2019

Düşük faizli kredi veren bankalardan ING Bank faiz oranı %2,09’dan başlamaktadır. Ödemelerle paralel olarak faiz oranında değişiklikler yaşanabilir. Düzenli ödemelerde faiz oranında düşüşler gözlenirken, ödemelerini aksatan kişilerde ise artış gözlenecektir. Kredi başvurusu tamamlandıktan ve onay alındıktan sonra banka müşterileri parasını hesabından anında alabilir. Ayrıca banka müşterisi olmayanlar kurye aracılığıyla evrakları bankaya ulaştırarak, şubeye gitmeden onaylı kredilerini kolaylıkla kullanabilirler. ING Bank ihtiyaç kredisi 3-36 ay vade ile taksitlendirilir.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi 2019

Düşük faizli kredi veren bankalar arasında en iyi dereceye sahip bankanın QNB Finansbank olduğu görülmektedir. Bankanın müşterilerine sunduğu faiz oranı %2,22’dir. Ayrıca kredi geri ödemesine 3 ay sonra başlama olanağı da vardır. Online işlemler veya telefon bankacılığı üzerinden yapacağınız başvurularda 50.000 TL’ye kadar nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Hızlı başvuru için “T.C Kimlik Numaranızı” 5030’a SMS atmanız yeterlidir.

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi 2019

Bankanın ihtiyaç kredisine internet veya mobil şube aracılığıyla başvuru yapılabilir. Ayrıca “kredi türü, T.C Kimlik Numarası, aylık gelir” aralarında boşluk bırakılarak 4411’e SMS atabilirsiniz. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi faiz oranı %2,55-%2,76 arasında değişkenlik göstermekte olup minimum 1000 TL için başvuru yapılabilir.

Akbank İhtiyaç Kredisi 2019

Kredi notu uygun olma şartıyla isteyen herkes Akbank ihtiyaç kredisi hizmetinden kolaylıkla yararlanabiliyor. Kredi başvurusuna istinaden bankanın müşterilerine sunduğu en uygun faiz oranı %2,80 olup 36 aya kadar vade seçeneğinden yararlanılabilir. Sigortasız çalışanlar Akbank İhtiyaç Kredisi’nden %2,87 faiz oranıyla hizmet almaktadır. Başvurunuzu Akbank online işlemler, SMS veya şube kanalıyla yapabilirsiniz.

Enpara İhtiyaç Kredisi 2019

QNB Finansbank çatısı altında şubesiz işlem yürüten Enpara ihtiyaç kredisi 1000 TL ve 50.000 TL aralığında kullanılabilir. Kredi için herhangi bir ücret, komisyon veya masraf talep edilmez. Kredi faiz oranları ise %2,49-%2,53 arasında değişkenlik gösterir. Kredinin onaylanmasında büyük etken Enpara birikim hesabınızın olmasıdır. Banka müşterisi olmayanlar için olumlu değerlendirilen başvurularda Enpara müşteri danışmanı adresinize en yakın zamanda gelir, gerekli belgelerin tarafınızca doldurulup imzalanmasının ardından paranız hesabınıza aktarılır.

Düşük faizli kredi veren bankalar ” incelendiğinde en uygun faiz oranına sahip banka QNB Finansbank’tır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.