Cerrahpaşa Randevu Alma İşlemleri

16.07.2018
473
Cerrahpaşa Randevu Alma İşlemleri

Sağlık hizmetlerindeki en büyük gelişmelerden birisi olan Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), Türkiye genelinde tüm hastanelere randevu alabilmenizi sağlayan bir servistir. 182 kısa numarasından ulaşabileceğiniz MHRS sayesinde, operatörlerin sizlere istediğiniz İl, İlçe,  Hastane, Poliklinik ve Doktor’a randevu alabilmeniz sağlanırken, bu konudaki tek eksiklik; Üniversite hastanelerine ve Tıp Fakültelerine randevu oluşturamamalarıdır. İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, Türkiye’nin en iyi Üniversite Hastaneleri’nden birisi olması sayesinde, birçok insanın randevu almak istediği bölümlere sahiptir. Cerrahpaşa Randevu Alma İşlemi ne yazık ki 182 MHRS sisteminden gerçekleştirilememektedir. Yalnızca 182 Çağrı Merkezi değil; MHRS uygulamasından giriş yaptığınız zamanda da, randevu almanız mümkün değildir. Bununla beraber, insanların hangi işlemler sonucunda randevu alacağını bilmeleri büyük önem arz ederken, sizlere kolaylıkla randevu alabileceğiniz yöntemi anlatarak, daha hızlı randevu alıp; sağlığınıza en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlayacağız.

 

 

 

İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Randevusu Nasıl Alınır?

Sağlık Bakanlığı randevu alma sisteminden randevularına ulaşamayacağınız Cerrahpaşa Randevu Alma İşlemi için, 0212 414 24 24 numarasını arayabilirsiniz. İstanbul’daki bütün Üniversite Hastaneleri ve Tıp Fakültelerinin ortak randevu numarası olan bu numarayı aradığınız zaman, Cerrahpaşa’yı seçebilmek için, 2’e basmanız gerekmektedir. Daha sonraki kısımda, sizleri telesekreter yönlendirerek, hangi poliklinik, hangi doktor ve uygun olan ilk gün için randevu oluşturacaktır. Bu randevuyu oluşturduktan sonra, problemsiz olarak belirlenen tarihte ve saatte hastaneyi ziyaret ederek, sizlerde muayenenizi olabilir; en doğru şekilde sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

 

Yaşadığınız her sorunda ulaşmanızın kolay olduğu 0212 414 24 24 telesekreter üzerinden İstanbul Tıp Fakülteleri ve Üniversite Hastanelerinden randevu alabilmenize yarayan bir telefon numarası olmasıyla beraber, istediğiniz zamanlarda problemsiz randevular almanıza olanak sunacaktır. Ücretsiz servis sunulmayan, dakikanız varsa dakikalarınızdan düşecek olup; dakikanız yoksa operatörünüzün belirlediği ücretlerle arama yapabilirsiniz. Ancak diğer hastanelere, yani devlet hastanelerinden randevu almak istediğiniz zaman, Sağlık Bakanlığı Randevu Servisi olan MHRS üzerinden, yani 182’i arayarak randevu alabilirsiniz. En doğru sonuçları elde etmek, sırada beklemeden ve sizlere verilen zamanda tedavi olabilmek için, Cerrahpaşa Randevu Alma İşlemini gerçekleştirebilir, doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.