Bilinmeyen Para Kazanma Yolları

02.05.2017
238
Bilinmeyen Para Kazanma Yolları

Dileyene Ek Gelir, Dileyene Freelance

Hayatımızda refah içerisinde varoluş gösterebilmemiz için en büyük gereksinimlerden birisinin mutlak suretle nakit ihtiyacı olduğu aşikardır. Hayat standartlarımızı ve yaşam kalitemizi belirleyen en büyük unsurlardan birisi olması nedeniyle de gerek kişisel, gerekse de ailevi ihtiyaçlar nedeniyle yeterli maddi güce sahip olmak gerekli. Standart maaşlı işler içerisinde verilen ücretlerin yetersizliği ya da gelir gider dengesi içinde daha fazla nakit ihtiyacı, insanları ister istemez alternatif işlere yönlendiriyor.

Para Kazanmanın Püf Noktaları

Para Kazanmanın Püf Noktası

Varolan çalışma hayatları içerisinde yeterli ücrete sahip olamayanlar için gerek iş ortamında gerekse de iş harici kalan zamanlarda, alternatif arayışlar içerisinde ek gelir sağlamak mümkün. Ancak bu ek gelir ifadesinin de tatmin edici olabilmesi adına en önemli püf nokta pastadan en büyük payı alabilmek için ya işin patronu olacaksınız, ya da işi ilk yapan olacaksınız. Eğer böyle bir imkanınız yoksa genelde sizin için belirlenen ücretler adına çalışmak ve sınırlı ücretlerle kazanç elde etmek, ya da kazançlarınızdan komisyon ödemek durumunda kalırsınız. Bu konuda ya ilk ya da tek olmak en mantıklı çözüm yoludur ki bir iş alanında ilk ya da tek olanlar pastalarındaki payları paylaşmamak için sırlarını kimse ile paylaşmazlar. Biz de size bu konuda bilinmeyen para kazanma yolları hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Yüksek Kazançlı İş İmkanları

Kazanç yönünden ek gelir statüsünde en yüksek geliri elde etmek öncelikle mutlak suretle size bağlı bir gerçekliktir. Kendinizi keşfedip neleri yapıp neleri yapamayacağınızı bilmek bu konuda ihtisas sahibi olamasanız bile geliştirebileceğiniz bir yönünüz olduğunu bilmek önem arz eder. İkinci aşamada ise ayıracağınız zaman ve pratiklik de kazançlarınız adına size oranlarınızı belirleyecek unsurlardır. Bu ek kazanç ya da kendinize doğrudan meslek olarak seçebileceğiniz bilinmeyen para kazanma yolları nelerdir?

* Gerçek anlamda, kendinizi tanıyarak, uzun vadede çok para kazanabilmek için şarkı söz ya da beste çalışmaları yapabilirsiniz. Özellikle alt yapı müzik çalışmaları için dijital ortamlarda da beste yapma programlarını da hesaba katacak olursak, yetenek isteyen ancak çok da zor olmayan bir iş imkanı olarak değerlendirilebiliriz. Ancak bu konuda söz ya da beste yazarlığını yapıp yapmamak bir yana, yapılan şarkının iyi para ile iyi sanatçıların eline geçebilecek, menajerlere ulaşabilecek ortamınız var mı? Bunu da ciddi manada düşünmek gerekli.

 

Ekonomi

  • Ekonomi-Forex İşlemleri, son yılların en çok tercih edilen ve insanları para kazanacağım derken, daha fazla batağa saplatan bir sistem. Aslına bakarsanız sistem tamamen kendinizi ciddi anlamda kanalize edip, meslek olarak görerek değerlendirmelere ve de eğitimlere dahil olmanız neticesinde çok para kazandıran bir sistem. Ancak boşvermişlik içerisinde yaklaşım gösterirseniz sonunuz eksi demektir.

 

youtube

  • Youtube üzerinden kendinize ait bir sayfa açarak, herkesin ihtiyacı olabilecek videolar yayınlamanız doğrultusunda izlenme oranlarınız ile para kazanabilirsiniz. Bu konuda da verdiğimiz püf nokta esas alınacak olursa, yani yayınladığınız video bir paylaşımdan ziyade kendi videonuz olursa ilgili tüm izlenmeler sizin bakiyenize eklenecektir.

 

  • web mobil

    Web-mobil uygulamalar ise bir çok şuan dünya çapında bile ismi geçen kişilerin zenginlik hikayelerinin başlangıç noktası denebilir. Eğer alanda ihtisas sahibi iseniz ya da olabileceğiniz bir konu ise mobil uygulama ya da mobil oyunlar yaparak ciddi paralar kazanabilirsiniz.

 

  • Ek kazançlar adına bir diğer iş ise, kaleminize güveniyorsanız ve araştırmacı bir karakteriniz varsa, makale yazımları yapabilirsiniz. Google üzerinde sayfa başlarında yer alabilmek ve daha çok kitleye ulaşabilmek adına web siteler, kurallara uygun makaleler yazdırmak istiyorlar. Bu kapsamda tamamen getirisi size ait olacak kazançlar sağlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.