Arap Türk Bankası İhtiyaç ve Ticari Kredileri – Faiz Oranları

14.06.2019
281
Arap Türk Bankası İhtiyaç ve Ticari Kredileri – Faiz Oranları

Orta doğunun en güçlü bankalarından biri olan AT Bank, ülkemize henüz yeni gelmiş bir kuruluştur. Bölgede yaklaşık 30 yıldır faaliyet göstermekte olan AT Bank, Libya Merkez Bankasının ana ortağı konumunda ve bu sebeple mali durumunun çok iyi olduğunu ve finansman konusunda hiç sıkıntılarının olmadıklarını belirtmekteler.

AT Bank, Türkiye’ye henüz yeni gelmiş olsa da şuanda Türkiye’nin en büyük 3.bankası konumundadır.  AT Bank‘ın sunmuş olduğu kredilere baktığımız zaman ağırlığın ihtiyaç ve ticari kredilerde olduğunu görmekteyiz. Bu yazıda sizlere At Bank‘tan nasıl kredi alabileceğinizi ve kredilerin faiz oranlarını paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir :  Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

AT BANK KREDİ ÜRÜNLERİ

AT Bank, diğer bankalar gibi kendine özgü bir kredi tipi mevcut değil. Kendi içerisinde kategorize edilmiş çeşitli kredi tipleri bulunuyor.

  1.  TL Spot Kredileri,
  2.  Rotatif Kredi
  3.  Döviz Kredileri
  4.  Ticari Krediler
  5.  İhtiyaç Kredileri
  6.  Gün İçi Kredileri

AT Bank ticari kredi ürünlerine diğer kredilere nazaran daha çok önem vermektedir. AT Bank’ ta bulunan çoğu kredi bireysel olarak alınamamakta ve şirketler tarafından talep edilebilmektedir. Bireysel olarak alınabilen tek  bir kredi türü ihtiyaç kredisidir. At Bank’ta gelir durumunuza göre ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.


At Bank’tan Nasıl Kredi Çekilir ?

Pek çok bankada olduğu gibi AT Bank‘ta da kredi alabilmek için belli şartlar bulunmaktadır. Ayrıca kredi almaya gelirken muhakkak yanınızda getirmeniz gereken evraklar bulunmaktadır.

Bu evraklar,

Nüfus Cüzdanı,

Gelir Belgesi

İkametgah Belgesi

Arap Türk Bankası Kredi Ürünlerine Nereden Başvuru Yapılabilir ?

At Bank kredi ürünlerine başvuru yapabilmek için aşağıdaki başvuru kanallarını kullanabilir ve almak isteyeceğiniz kredi hakkında bu kanallardan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Arap Türk Bankası Şubeleri

Arap Türk Bankası şubelerinden almak isteyeceğiniz kredi hakkında bilgi alabilirsiniz. Arap Türk Bankası’nın Türkiye’de  mevcut 8 şubesi bulunmaktadır. Bu şubelere giderek gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Kredi başvurusu için şubeye giderken eğer bireysel başvuru yapacaksanız nüfus cüzdanınızı, Kurumsal başvuru yapacaksanız, vergi levhanızın veya esnaf kaydınızın yanınızda bulunması gereklidir.

Çağrı Merkezi,

Arap Türk Bankası‘nın Türkiye’de yalnızca 8 şubesi olduğundan sizin bulunduğunuz ilde bir şube olmayabilir. Bu gibi durumlarda başvuru yapmak için Çağrı Merkezi kanalını kullanabilirsiniz. Arap Türk Bankası çağrı merkezinden yapılan başvuruları kabul etmektedir. Arap Türk Bankası Çağrı Merkezi telefon numarası 0212 373 64 64 şeklindedir.

İlginizi Çekebilir : Kredi Kartından Hesaba Para Aktarımı

İnternet Bankacılığı

Eğer Arap Türk Bankası üzerinde bir hesabınız mevcut ise bu durumda İnternet Bankacılığı’nı kullanarak kredi başvurusunda  bulunabilirsiniz. İnternet şubesi paneline girdikten sonra Kredi Başvurusu diye arama yaptığınızda başvuru yapabileceğiniz alan  karşınıza çıkacaktır, bu alandan kolaylıkla başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Arap Türk Bankası Kredileri Ve Faiz Oranları

 

İhtiyaç Kredisi

Arap Türk Bankası ihtiyaç kredisinde vade süresi maksimum 24 ay olmaktadır. Bu vade seçeneklerinde dilediğiniz tutarda ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz. Ara Türk Bankası ihtiyaç kredilerinde yıllık faiz oranı diğer bankalara göre oldukça yüksek durumdadır. İhtiyaç Kredisi yıllık faiz oranı %40 oranındadır. Daha ayrıntılı bilgi için Arap Türk Bankası şubelerini ziyaret edebilir ve çağrı merkezi kanallarını kullanabilirsiniz.

Ticari Krediler

Arap Türk Bankası üzerinden ticari kredi kullanmanız mümkündür. Ancak bunun için Arap Türk Bankası müşterisi olmanız gerekmekte. Müşteri olduktan sonra dilediğiniz miktarda kredi çekmeniz mümkündür. Yıllık faiz oranları minumum %20 maksimum %40 civarındadır. Arap Türk Bankası kredileri hakkında detaylı bilgi almak için yukarıda bahsettiğimiz iletişim  kanallarını kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.