Anında Kredi Başvurusu ile Kredi Veren Bankalar

02.11.2018
253
Anında Kredi Başvurusu ile Kredi Veren Bankalar

Anında kredi şubeye gitmenize gerek kalmadan paranızı hemen hesabınızdan çekebildiğiniz bir bankacılık hizmetidir. Nasıl mı? Başvurunuzu anında kredi kullandıran bankanın bireysel internet şubesi ya da mobil bankacılık hizmetinden yaparak, onaylanması halinde paranız anında hesabınıza yatıyor. Anında kredi adını 7 gün 24 saat başvuru yapabilmeniz ve paranın hesabınıza hemen aktarılmasından alıyor. Anında kredi kullandıran bankaları sizin için araştırdık. İşte anında kredi veren bankalar listesi ve anında kredi almak için yapılması gerekenler!

Akbank Anında Kredi

Şubeye gitmenize gerek olmayan Akbank Direkt Kredi sayesinde nakit ihtiyacınızı 7 gün 24 saat karşılayabilirsiniz. Akbank müşterilerine 20000 TL’ye kadar anında kredi kullandırıyor. Sözleşmeye gerek duymayan sistem sayesinde krediniz onaylanır onaylanmaz paranız hesabınıza birkaç saniyede aktarılır.

Akbank anında krediye başvurularınızı Akbank Direkt internet ya da mobil üzerinden başvuru formu doldurarak yapabilirsiniz. Ayrıca Telefon Bankacılığı hizmeti sayesinde müşteri danışmanlarıyla da görüşerek başvuru yapabiliyorsunuz. Başvurunuz sırasında ihtiyaç duyduğunuz miktarı ve vadesini belirttikten sonra yapmanız gereken cebinize gelecek başvuru onayını beklemektir.

Aktif Bank Anında Kredi Başvurusu

Sözleşmeye, şubede sıra beklemeye gerek olmadan Aktif Bank’tan anında kredi kullanabilirsiniz. Anında kredinin dikkat çeken avantajı kefilsiz kredi özelliği taşımasıdır. Aktif Bank internet şubesi üzerinden başvuru formunu doldurarak 30000 TL’ye kadar kredi kullanma olanağınız vardır. Hesabınıza aktarılan paranızı ücretsiz olarak diğer bankalardaki hesaplarınıza da aktarabilirsiniz.

Aktif Bank anında krediniz onaylandığında ATM’den hesabınıza para aktarıp, internet şubesini kullanarak paranızı yatırabilirsiniz. Ayrıca başka bankalardan para transfer ederek de kredi ödeme olanağınız vardır. Aktif Bank’ın müşterilerine sunduğu kredi faiz oranları 12 aylık vadelerde aylık %3,9 oranında, 36 aylık vadelerde ise %3,49 oranında faiz yansıtmaktadır.

QNB Finansbank Anında Kredi Başvurusu

Bankanın Cardfinans kart özelliği sayesinde acil nakde ihtiyaç duyduğunuzda şubeye gitmeden kredi kullanabilirsiniz. Kefilsiz ve belgesiz kredi avantajı sunan QNB Finansbank’tan anında ihtiyaç kredisi kredi kartı limitinizden çekilmektedir. Kredi kartınızda limit olması durumunda nakit para çekebilir, paranızı hesabınıza aktarabilirsiniz. Kredi kullanımı sırasında aylık ödeme tutarları ve faiz oranlarını görebileceksiniz. Kredi kartı hesap özetinden aylık ödemelerinizi takip edebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan tutarı belirlemek. Sonrasında talep ettiğiniz tutarı kredi kartınızın kullanılabilir limiti içinden dilediğiniz QNB Finansbank vadesiz mevduat hesabınıza aktarılacak.

Yapı Kredi Anında Kredi Başvurusu

İnternetten hızlı bir şekilde başvurunuzu yapabildiğiniz sistem sayesinde Yapı Kredi banka müşterileri nakit ihtiyaçlarınızı hızlı karşılamaktadır. Mobil bankacılıktan da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Online ihtiyaç kredisi için ödemelerinizi 48 aylık vadelere kadar bölebilmektesiniz.

Yapı Kredi anında kredinin özellikleri ise 1000 – 10000 TL arasında kredi kullandırıyor olmasıdır. Başvurunuzu yaptığınız aynı gün cevabı SMS ile tarafınıza bildirilir. Onaylanan krediler haftanın her günü 02.00 ila 21.30 saatleri arasında kullanılabilir.

Vakıfbank Anında Kredi Başvurusu

Vakıfbank Anında krediyi bireysel maaş müşterileri, kamu çalışanları, emekli müşterileri ve son 6 aylık maaş müşterisi olma şartıyla özel sektör çalışanları kullanabilir. Vakıfbank müşterilerinden bu kriterleri taşıyan müşterilerden başka herhangi bir şart aranmadan anında kredi kullandırılır. Kredi başvurusu ise internet bankacılığı ya da mobil bankacılığı aracılığıyla yapılabilir. Başvurunuzu haftanın her günü 02.50 03.30 saatleri dışında tüm zamanlarda kullanabilirsiniz.

Vakıfbank Anında Kredi sigortalı ve sigortasız olarak sunuluyor. Bu tercihi başvuru sırasında yaparak kredinizi kullanabilirsiniz. Sözleşme imzalamadan, kefilsiz kredi kullanabildiğiniz kredinizin sözleşmesini ve eklerini bankanın çağrı merkezini arayarak adresinize isteyebildiğiniz gibi size en yakın şubeye giderek kendiniz de alabilirsiniz.

TEB Anında Kredi Başvurusu

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi sayesinde hızlı kredi kullanabilir, paranızı hemen hesabınıza aktararak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredi başvurusu için yapmanız gereken mobil ya da internet şubeden başvuru formunu doldurmaktır. Başvuru yapmadan önce kredi faiz oranlarını ve aylık ödemeleri inceleyebilirsiniz. Aylık faiz oranı 24 aya kadar aylık %2,79 olurken, 36 ay vadede aylık %2,9‘dur.

ING Anında Kredi Başvurusu

Kredi Findeks notunuza dayanarak kredi kullandıran ING Bank, kredi notu yüksek müşterilerine 100000 TL’ye kadar kredi kullandırıyor. Tutar kredi notunuza göre değişkenlik gösteriyor. Şubeye gitmenize gerek olmayan başvuru sayesinde paranızı hesabınızdan hemen çekebilirsiniz. Ancak kredi notu düşük olan müşterilerine ön onay veren banka, müşterisini bankaya davet ederek gelir belgesi de talep edebiliyor.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.