Anında En Uygun Kredi Başvurusu

30.09.2017
289
Anında En Uygun Kredi Başvurusu

Kredi başvuruları, oldukça zor bir süreçten çıkıp teknolojinin gelişmesi ve yenilenmesi ile farklı boyutlara gelmektedir. Gelişen ve değişen ekonomi dünyasının gerekleri olarak bankacılık sektörü de bu modern çağa ayak uydurmuş ve uydurmaya, yenilikleri takip etmeye de devam etmektedir. Çünkü bankacılık öyle bir sektörüdür ki, her zaman yeniliklerin farkında olmalı ve her zaman açık görüşlere sahip olmalıdır. Ayakta kalabilmesi ve müşterilerine sürekli olarak hitap etmesi için bu şarttır. Bunun içinde teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeli ve bu gelişmelere uygun olarak eylemlerini gerçekleştirmelidir.

İnternet bankacılığı da bunlardan bir tanesidir. Oldukça kolay bir şekilde istenilen duruma ulaşmak için en güzel yöntem olan e-bankacılık sistemi, birçok kişi tarafından kullanılan bir istemdir. Özellikle şirketler internet bankacılığı sayesinde hem zaman yönetimini sağlamış olmakta hem de her an istediği soruların cevabını almaktadır. Tabi bu durumda işleri kolaylaştırmasının yanında güven oluşturan bir durumdur.

Bankalarda Anında Kredi

Kredi başvuruları artık eskisi gibi bana yolunu aşındırarak gerçekleştirilmemektedir. Anında kredi yöntemiyle birlikte, bankaların tüm kredi fırsatlarından yararlanmak mümkün olmaktadır. Hatta tüm bankaların internet sitesine girip şöyle bir göz attığınızda, bankanın kuruluş bilgilerinden tutun, müşterilerine sunmuş olduğunu fırsat ve avantajlara kadar her şeyi bulmak mümkün olmaktadır. Hatta almak istediğiniz kredi için çeşitli hesaplamalarda da bulunmanız mümkündür.

Yapı Kredi Bankası’nın sunmuş olduğu Anında Kredi sistemi, internet şubenizden veya cep telefonlarınızdan dilediğiniz gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 15,000 TL tutarına kadar 15 ay vade ile ihtiyaç kredisi kullanabilir ve bu kredi için tüm aylık hesaplamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü maksimum kredi tutarı 15.000 olarak sınırlandırılmaktadır.

Türkiye İş Bankası’nda Anında Kredi işleminin detayları; şubeye gitmeye gerek kalmadan, hızlı bir şekilde kredi olanaklarından faydalanabilirsiniz. Talep etmiş olduğunuz miktara, vadeye ve faiz oranına uygun olarak hesaplamalar yapılmakta olup, banka nezdinde vadesiz mevduat hesabınıza aktarılmış olur.

                                                                              Anında Kredi Veren Bankalar

Denizbank’ta anında kredi 55.000 TL’ye varana dek kullanılabilmektedir. 36 ay vadeye varan vade fırsatları da bulunmaktadır. Kredi tutarın miktarını 10.000 TL olarak baz alırsak eğer, 12 ay vadede %1,69, 24 ay vadede %1,79, 36 ay vadede ise, %1,79 bir faiz oranı uygulanmaktadır.

Garanti Bankası’nda hızlı ve kolay bir şekilde kredi imkânı sunmaktadır. Her türde ihtiyaca yönelik olarak kredi imkânlarını müşterileriyle paylaşmakta ve kolayca karşılamaktadır. Garanti Bankası müşterisiyseniz, internet üzerinden de kredi başvuru talebinde bulunabilirsiniz. Fakat müşteri bünyesinde bulunmuyor iseniz, kredi başvuru formunu internet üzerinden doldurup daha sonrasında bilgilerinizi ilettikten sonra talepte bulunabilirsiniz.

TEB Bankası, acil ihtiyaçlar doğrultusunda ihtiyaç kredisi vermektedir. Anında ve düşük faiz oranıyla müşterilerine özel bir fırsat yaratmaktadır. Hem de internet üzerinden gerçekleştirebilecekleri bir başvuru ile mümkün olmaktadır. Ayrıca hesaplamaları da sağlamaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.