Akbank’tan Kumbaralı Mevduat Hesabı

08.01.2018
448
Akbank’tan Kumbaralı Mevduat Hesabı

Tüketiciler yatırım üzerine sürekli bankaların sunduğu hizmetler üzerine yoğunlaşmaktadırlar. Bu doğrultuda Akbank ve benzeri dev marka değerine sahip bankalar ise yatırıma yönelik farklı özelliklere sahip mevduat hesaplarını yaratarak tüketicilerinin isteklerini yerine getirmektedirler. Tüketime yönelik insanların istekleri sürekli artmakta, özellikle de teknoloji ve giyim üzerine sürekli yeni gelişimler ve trendler oluştuğundan ötürü daha iyisine ve daha yenisine sahip olma telaşına kapılmaktadırlar. Bu duruma yönelik tüketim kelimesi aslında çağın hastalığı haline gelmiş bulunuyor. Yetişkin insanlarda oluşan bu istekler aynı zamanda onları görüp özenen çocuklar üzerinde de etkin bir durum sergiliyor. Çocukları bu durumdan kurtarmanın en etkin yol ise bilinçli birer ebeveyn olmaktan geçiyor. Örneğin kendilerini küçük yaşlardayken ihtiyacından daha fazlasıyla özendirmektense, ihtiyaçları kadar para harcamaları ve birikim yapmalarına yönelik kendilerine öğütler verilmelidir.

Çocuklarınızın daha iyi bir tüketim yapabilmesi ve birikim sağlayabilmesi adına tam da bu konu üzerine Akbank bir yenilikçi banka hizmetini devreye sokuyor. Hizmet akışı yine ebeveynler üzerinden gerçekleştirilerek sağlayabiliyor. Akbank’tan mevduat hesabı açtırma talebinde bulunan her ebeveyn, çocuklarına Akbank’ın sunduğu kumbara hesabından faydalanabilmelerini sağlıyor. Bu doğrultuda çocuklarını birikime yönelik teşvikte bulunan ebeveynler ileri de tutumlu ve sadece ihtiyaçları dahilinde para harcayan çocuklarında zeminlerini hazırlamış oluyor.

Akbank Birikim Hesabı Nedir – Nasıl İşler?

Gelelim herkesin merak ettiği Akbank birikim hesabı üzerine bilgiler aktarmaya. Bu hesap türü her ay size ait kredi kartı veya banka hesap kartınızdan düzenli olarak verecek olduğunuz miktar kadar paranın birikim yapmaya yönelik aktarıldığı sistemdir. Hem güvenli, hem de ileriye dönük bir birikim çuvalı hazırlayarak ileri de size avantajlar sağlayacaktır. Öte yandan harcamalarınızdan da tasarruflar elde etmenizi sağlayan bir sistem olmaktadır. Akbank tarafından sunulan bu ayrıcalık günümüzde oldukça popüler bir durumda olmaktadır. Mevduat birikim hesapları üzerinden veya birikim üzerine açacakları faizli yatırımlar neticesinde birikimlerinizi daha iyi değerlendirebilir, bu doğrultuda aileniz için ileriye dönük bir aksam oluşturabilirsiniz.

Akbank Kumbirik “Birikim Yapan Uğur Böceğiniz”

Çocuklarınızı birikime yönlendirmenin en iyi yolu olan Kumbirik hem eğlenceli görünümü, hem de pratik kullanışı sayesinde çocuklarınıza para biriktirmekte ilham verici bir özelliğe sahip olmaktadır. Çocuklarınıza tasarrufu benimsetecek ve alıştırmaya yönelik bir iz bırakacak olan bu tatlı kumbara, Akbank’ta çalışmakta olan personellerin çocuklarına ilk olarak tanıtılarak beğeni aldıktan sonra işleyişe verildi. Tamamen çocukların fikirleri doğrultusunda tasarlanan “Kumbirik” tam bir para birikim haznesini oluşturuyor. Bu tasarım ile birlikte çocuklarınız birikim yaparak daha eğlenceli ve daha ileriye dönük heyecan ile yatırımlar yapmaya başlayacak.

Akbank Birikim Kumbaraları Nasıl Alınır?

Akbank’a ait bu kumbaralara sahip olabilmeniz için hesap işlemlerinden birini tercih etmeniz yeterli olacaktır. Çocuklarınız için kumbirik başta olmak üzere yatırım fonu, döviz, çeyrek altın gibi düzenli birikimler yapacak olan bireyler bu kapsamda vadeli birikim hesabı, esnek birikim hesabı, Akbank direkt serbest hesap, vadeli mevduat hesabı ve benzeri hesap ürün türlerinden biri seçerek ücretsiz olarak bu kumbaralardan birine sahip olabilmektedirler.

Yatırımlar, çocuklarınız ile beraber büyüyecek olan birikimlerle devam edecektir. Para birikimi üzerine bir alışkanlık kazanacak olan çocuklarınız, şimdiden ellerinde olan her şeyin değerini öğrenebilecek ve yeni bir neslin ne denli düzen içerisinde olduğuna en büyük şahitlik örneği olacaktır. Sizlerde kumbaralardan birine sahip olmak istiyorsanız size en yakın Akbank şubesine giderek talepte bulunabilirsiniz. Burada bulunan personeller ile birebir iletişim halinde bulunarak en uygun mevduat hesabını açtırabilirsiniz. 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.