Akbank Üye İş Yeri Başvurusu

17.06.2019
255
Akbank Üye İş Yeri Başvurusu

 

Akbank üye iş yeri başvurusu yapmak isteyen kurum veya kuruluşlar Akbank şubelerine gitmeden de hizmet alabilmektedirler. İş yerlerine sağlanan tüm avantaj ve ayrıcalıkların yanısıra, yaptığınız işlemleri kolay bir şekilde takip etme imkanı  da sağlayan Akbank, bağlı olduğu tüm müşterilerine kolay iş yeri başvurusu yapma olanağı tanıyor.

İşyerinizin pos, yazarkasa gibi ihtiyaçları için Akbank Direkt üzerinden başvuru sağlayabilirsiniz. Bunun için Akbank müşterisi olmanız ve Akbank Direkt şifrenizin olması yeterlidir. Akbank Direkt uygulaması üzerinde Pos başvurusu seçeneğine tıklayıp gerekli bilgileri doldurma işlemini tamamladığınızda başvurunuz yüksek ihtimalle başarıyla sonuçlanacak ve sonuç cep  telefonunuza sms ile bildirilecektir. Eğer Pos cihazı başvurunuz kabul edilirse, cihaz adresinize posta ile ulaştırılacaktır.

 

SMS Yoluyla Akbank Üye İş Yeri Başvuru

Akbank Direkt şifreniz yoksa veya henüz oluşturmadıysanız ve Akbank Üye İş Yeri başvurusu yapmak istiyorsanız Sms yoluyla da işlem gerçekleştirebilirsiniz. Hemen Cep telefonunuzdan POS yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik No veya VKN numarasını girmeniz gerekmektedir. Tüm bunları girdikten sonra 4425’e mesaj atarak üye iş yeri başvurunuzu
gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Yoluyla Akbank Üye İş Yeri Başvurusu

İnternet Bankacılığını kullanarak da Akbank üye iş yeri başvurusu yapmanız mümkündür. Bunun için bankanızın internet şubesine giriş yapın ve pos işlemleri bölümüne tıklayın. Ekrandaki alanlara istenilen bilgileri girdikten sonra talebinizi gönderip pos başvurusunda bulunabilirsiniz.

Akbank Üye İş Yeri Detayları

– Akbank’ın kampanyalı ürünü olan Ekopos tarifesi ile müşterilerine sabit ücretle hizmet vermektedir. Herhangi bir ilave komisyon veya ücret talep edilememektedir.

Ekopos sistemine dahil olan müşteriler hasılatları ertesi gün hesaplarında görüntüleyebilirler.

– Aylık 2.500 TL veya 5.000 TL ciroyu aşmayan müşteriler komisyon ödemezler. Bu limitler aşıldığında komisyon alınmaya  başlar.

Pos üyelik ücreti her ay hasılatlardan otomatik tahsil edilir.

Akbank Direkt Uygulaması Üzerinden Hangi İşlemler Yapılabilir ?

– Pos cihazınızı yanlışlıkla bloke ettiğiniz zamanlarda hemen Akbank Direkt uygulamasına girip blokeyi kaldırabilirsiniz.

– Ekstrelerinize ulaşabilir bunları silip iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

– Gün sonu işlem raporunuzu alabilir valör tarihli işlem raporu da alarak satışlarınızın kontrolünü sağlayabilirsiniz.


Pos Kurulumu İçin Bilmeniz Gereken Detaylar

Akbank Üye İş Yerine Sms veya Akbank Direkt üzerinden başvuru yapmanız halinde cihazınız adrese teslim edilecektir.

– Kurulum sırasında muhakkak yanınızda TC kimlik belgenizinin bulunması gerekmektedir.

– Kurulum esnasında Akbank ile imzaladığınız sözleşme Akbank’a ulaştığı zaman 5.000 TL ciroya kadar limitli hasılatlarınız komisyonsuz olarak hesaplarınıza geçebilecektir.

Yabancı uyruklu kişiler Akbank Üye İş Yeri Başvurusunu sadece şubeler üzerinden yapabilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.