2018 Ticari Taşıt Kredileri

07.01.2018
281
2018 Ticari Taşıt Kredileri

Yeni yılın gelmesiyle birlikte birçok kişi araç sahibi olmak için bankalar tarafından sunulan taşıt kredileri üzerine araştırmalar yapıyor. Bu kapsamda bireysel kişiler dışında özellikle de kurumsal müşteriler taşıt kredileri ile ilgili yoğun bir marka arayışı içerisinde olmaktalar. 2018 ticari taşıt kampanyaları üzerine arayış içerisine giren kobi ve esnaflar için araştırıp özenle hazırladığımız konumuz dahilinde merak edilenlere cevaplar sunacağız. Bu bilgiler içerisinde yeni yılın ilk dönemlerinde de geçerli olacak olan kampanyalar da dahil yıl sonuna kadar birçok kampanya üzerinde de bilgi sahibi olabileceksiniz. Bankaların anlaşmalı olarak sundukları kredi fırsatlarından faydalanarak kendi kobiniz için araç sahibi olabilirsiniz.

 

2018 Yılında Ticari Taşıt İndirimleri Yapacak Olan Firmalar

Ticari nitelik taşıyan taşıtlar diğer kapsamda yer alan taşıtlara göre daha pahalı bir miktarı talep etmektedir. İşletmeler ise sürekli olarak nakit para ihtiyacında olduklarından ötürü uygun taksit ve düşük fiyatlara yönelik bu konuda avantajlı olmaktadırlar. Firmalar bu doğrultuda taşıt modeline yönelik farklı fiyat taleplerinde bulunabilmektedirler. Bunun için iyi bir araştırma yapmak her zaman bir kobinin avantajı olarak ön sırada yer alıyor. Bu netice üzerine yapılacak olan araştırmalar sayesinde taşıt sahibi olmak isteyen firmalar kampanyaları da takip ederek iyi bir avantaj elde edeceklerdir.

2018 Ducato Ticari Araç Kampanyası

Aracı ticari bir nitelikte kullanmak istiyor ve aynı zamanda aracın da geniş olmasını istiyorsanız Ducato bu konuda tüm ihtiyacınızı karşılıyor diyebiliriz. Ducato 2018 kampanya detayları üzerine iyi bir araştırma yapmanız gerekecektir. Araç üzerine verilebilinen maksimum kredi miktarı 70 bin TL olarak bankalar tarafından belirlenmiştir. 48 aya kadar vade seçeneklerinin olduğu bu araç modelinde yıllık %0,52’den başlayan faiz oranları, vade seçeneğine göre %1,12’ye kadar yükselebilmektedir. Artan faiz oranları tamamen vade sayısına yönelik olduğundan ötürü aylık geri ödeme durumunuzu baz alarak bunu gerçekleştirmeniz faydanıza olacaktır.

2018 4X4 Ticari Araç Kampanyası 

Bu araç tipine yönelik tercihlerde bulunan kişiler genellikle besicilik veya çiftçilik üzerine işleyiş gücü gösteren kişiler olmaktadır. Arazi aracı niteliğinde olan 4X4 taşıtlar için birçok farklı kampanyalar düzenleniyor. Her sene olduğu gibi 2018 4X4 ticari taşıt kampanya olanakları bulunuyor. Fiyat kapsamına bağlı olarak 4X4 ticari taşıt kampanyalarında 85 bin TL’ye kadar krediler sunuluyor. 48 ay vade seçeneği üzerinden verilebilinen aracın faiz oranı ise %1,09 oranında belirlenmiştir. Bu doğrultuda kredinin aylık taksit tutarı ise 1670 TL olarak taşıt sahibi olmak isteyenlere sunuluyor.

Fiat Doblo Kampanyası 2018

Küçük ve orta ölçekli kobilerin vazgeçilmez aracı olarak görülen Fiat markasına ait Doblo modelleri 2018 yılında da ticari taşıt kapsamında krediye tabii olabilmektedir. En fazla kullanılan araç dahilinde yer almakta olan Doblo modeli için 2018 yılı kampanyalarına dahil olurken, özellikle de her sene tekrarlanan 4-31 Temmuz arasında gerçekleşecek olan kampanya dahilinde büyük bir indirimle kobilerin elinin altında olabilecek. Fiat Doblo kampanyası 2018 yılının tamamında aktif olarak devam edebilecek ve buna dayalı olarak otomobilin kampanya etkisine bağlı olarak istenilen fiyat toplamı 62,450 bin TL olarak belirlenmiştir. Bu toplam tutarın 5 bin TL’si kobi tarafından sağlanması gerekmektedir. Geriye kalan 57 bin TL’lik kredi ise finansman tarafından işletme sahibine vade ve faiz eşliğinde verilmektedir. Fiat Doblo yıllık faiz oranı ise %1 oranı ile 48 ay vadeli olarak sunuluyor. 5 bin TL ön peşin ödeme dışında kalan 57 bin TL’lik kredi ise 48 ay vade eşliğinde aylık 1530 TL olacak şekilde geri ödemeye tabii olarak belirlenmiştir.   

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.