2017 Yılı İtibariyle Tatil Kredisi Veren Bankalar!

05.05.2017
256
2017 Yılı İtibariyle Tatil Kredisi Veren Bankalar!

Yaz ayları yaklaşıyor, birçok kişi tatil yapmak için en uygun zamanı bekliyor! Peki, uzun çalışma temponuzdan sonra belli bir dönem, iyi bir tatil köyünde vakit geçirmek isteyen kişiler, bu maddi yatırımları nereden temin ediyor? Bilindiği gibi uzun süredir bankalar tatil kredisi imkanlarını müşterilerine sunmaktadır. Bunun için özel yapılandırma süreçleri veren ve ihtiyaca göre kredi tutarlarını belirleyen bankalar, ödemeleri yine sizlere kolaylık sağlamak bakımından alternatif vadelere bölebilmektedir. Günümüzde 5 yıldızlı bir otelde, 4 kişilik ailenin toplamda 10 günlük bir tatil yapması 4 bin ila 5 bin TL arasında tutmaktadır.

Bu oldukça yüksek bir rakam olarak düşünülse de, para biriktiremeyen vatandaşlar için seyahat kredisi adı altında imkanlar sağlanabilmektedir. Faiz oranlarının düşük olması bu noktada çok önemlidir. Çünkü bankaların hemen hemen hepsi, kişilere tatil kredisi imkanları sunsa da bu meblağ çok yüksek olduğundan sebep sıkıntılar yaşayabilmektedir. İhtiyaç kredisi çekerek tatile giden pek çok kişi, tatil kredisi avantajlarından faydalanamamaktadır. Örneğin kredi çeken ve tatile giden kişiler, ilk taksiti bir ay sonraya erteleyebilme olanaklarına sahiptir. Böylelikle tatilden gelen vatandaşlar hemen bir taksit ödemek zorunda da kalmayacaklar. Şimdi sizlere bu kredi olanaklarını sunan bankaları sıralayacağız;

Denizbank Tatil Kredisi

Denizbank, tatil kredisi veren bankalar içerisinde en uygun faiz oranlarını sunmaktadır. Rusya merkezli olan bu banka, sadece Türklere değil aynı zamanda Türkiye’de tatil yapmak isteyen Rus vatandaşlara da kredi olanakları sunmaktadır. Uygun koşullarda bir tatil kredisi almak istiyorsanız Denizbank’ın 2017 avantajlarını gözden geçirmenizi öneriyoruz.

Yapı Kredi Tatil Kredisi

Ülkemizde özel sektör kapsamında yer alan Yapı Kredi, müşterilerine avantaj sağlamaya devam ediyor. Tatil yapmak isteyen vatandaşlara 48 aya kadar vade seçenekleriyle tatil kredisi sunan Yapı Kredi, birçok bankaya göre çok daha avantajlıdır. Standart faiz oranı sunmayan ve her tüketici için özel yapılandırmalar belirleyen bankadan bir kredi alabilmek adına hemen en yakın şubeye gidin, bu noktada faizleri gözden geçirmeyi ihmal etmeyin.

SMS ile tatil kredisi!

SMS ile tatil kredisi almak isteyen kişiler bunun ne olduğunu tam olarak bilememektedir. Tatil kredilerine başvuru yapmak için banka şubesine direk gitmek yerine bu yol denenebilir. Hangi bankadan kredi alınacaksa o bankanın web sitesine giriş yapılıp, belirlenen tutarı da işaretledikten sonra gerekli alanlara SMS gönderebilirsiniz. Bu sayede hem ne kadar kredi çıkacağına, hem de ne kadar faiz oranı olduğuna göz atmak söz konusudur.

Otelde tatil kredisi çıkartılır mı?

Tatil için hazırlanmış olan para tutarı yeterli değilse, bu durum sizler için planlanmış olan tatil sürecinin kısalmasına neden olmaktadır. Bunun yerine herhangi bir kredi talebinde bulunmak daha mantıklı olacaktır. Otel aracılığıyla kredi çekme durumu bazı firmaların sunmuş olduğu hizmetler alanında yer almaktadır. Bu sadece otel ve banka arasında ki anlaşmaya göre kitlelerin kredi almasına olanak tanıyan bir hizmet türüdür. Bu konuda kesin bilgi sahibi olabilmek için otelle görüşüp, gerekli konulara ilişkin bilgiler edinmenizi öneriyoruz.

Tatil kredisi alma yönünde hemen tercihinizi bankalar arasında ki kıyaslamalara yönlendirin. Bu sayede ne kadar kredi talebinde bulunacağınız ve aynı zamanda faiz oranlarına göre belirlenmiş bir kredi tutarının çıkma durumu söz konusu olabilmektedir. Günümüzde pek çok kişi bankalardan kredi talebinde bulunarak, istenilen oranda kredi çekmek adına araştırmalarını sürdürüyor. Yapı Kredi ve Denizbank’ın geçtiğimiz yıl sunduğu avantajlar, 2017 yılı itibariyle devam etmektedir. Siz de banka seçimlerini yapın, kredi talebinde bulunmayı ihmal etmeyin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.