2017 En Hızlı Kredi Veren Bankalar!

03.06.2017
251
2017 En Hızlı Kredi Veren Bankalar!

Acilen krediye ihtiyacı olan kişilerin ilk tercihi, hızlı kredi veren bankalar oluyor. Peki, 2017 yılı itibariyle aynı gün veya ihtiyaca acilen çözüm üretebilmek adına kredi olanağı çıkartan bankalar hangileri? Kredi için çok fazla acele ediyorsanız, bu noktada hızlı kredi imkanları tanıyan banka araştırmaları yapmanız hayati bir önem taşımaktadır. Bu sayede hem daha kolay kredi onay süreci elde edebilir, hem de bu kredi olanaklarından üstün verim elde edebilirsiniz.

Kredi onayı veren banka sıralamasını yapmadan evvel, kredi başvurunuzun neden çabuk onay almadığı veya kredi başvurularının neye göre değerlendirilme altında tutulduğuna ilişkin bilgiler sağlayacağız. Kredi çekemeyen kişiler, ne için kredi alamadıklarını öğrenmeden diğer bankalara gidip, yeni bir başvuru süreci başlatmaktadır. Bu da onun sicil puanının düşmesine doğrudan etki etmektedir. İlk olarak kredi başvurularının neye göre değerlendirildiğini bilmek önemlidir!

 

Kredi başvurusunda nelere dikkat edilir?

Bankaya kredi başvurusu yapan kişilerin aşağı kısımda ki kriterlere uyması çok önemlidir. KKB (Kredi Kayıt Bürosu) ‘ndan destek alan bankalar, bu noktada;

  • Daha önce çekilen kredilerin aksatılıp, aksatılmadığı durumu gözden geçirilir.
  • Kullanılan kredi kartı taksitlerinin ödeme durumlarına göz atılır. Sürekli asgari ödeme yapılıyorsa veya ödemeler aksatılıyorsa kredi puanını olumsuz yönde etkiler.
  • Bankacılık işlemlerine göz atılır. Banka ile ne kadar iletişim halinde olduğunuz önemlidir.
  • Hesabınıza giren ve çıkan para miktarları doğrudan kredi notunuzu etkiler.
  • Gelirin olup olmaması durumuna göz atılır. Bir gelir belgesi sunmama durumunda banka sizlere kredi vermeyebilir.
  • Sigortalı bir işte çalışmanız bankanın kredi onayı vermesini doğrudan etkileyen unsurlardır.

Yapılan kredi başvurusu kabul edilmediyse, büyük ölçüde yukarıda sayılmış olan maddelere uyum sağlamamanızdan dolayıdır. Bunun için hemen neyden sebep kredinizin iptal edildiğini araştırmalısınız.

En kolay kredi veren banka listesi!

Bankalar kredi verirken istekli davranır! Fakat kişinin durumu göz ardı edilmemelidir! Kredi verme politikasına uymayan kişilere kredi onayı çıkması söz konusu değildir. Bazı bankalar, kredi verirken esnek davranmakta, bazıları ise katı kurallar koymaktadır. Eğer acilen kredi almanız lazımsa şu bankalara tercih yöneltmek makul olacaktır;

QNB Finansbank Hızlı Kredi

QNB ismiyle birleşen Finansbank, artık Katar sermayeli bir banka oldu. Yabancı sermayeli banka olmasından dolayı kredi alma süreciniz olumlu etkilenmektedir. Size sunulacak olan kredi faizini kabul etmeniz durumunda banka aynı gün kredi olanaklarını tarafınıza iletir. Fakat bu tutar yüksekse, paranın hazırlanabilmesi bakımından kredi tutarı diğer gün banka hesabınıza yatırılır veya elden verilir.

Garanti Bankası Hızlı Kredi!

Diğer özel sermayeli bankalar arasında yer alan Garanti Bankası, kredi başvurularınıza en kısa sürede dönüş yapar ve sizlere bu olanaklardan faydalanma imkanları tanır. Kara listede olmayan kişilere birkaç saat içerisinde olumlu dönüşler yapan banka, gelir belgesini zoraki kılmaktadır! Siz de hemen başvurunuzu yapın, aynı gün kredi alın.

HSBC Hızlı Kredi

Ülkemizde İngiliz sermayesi olarak öne çıkan HSBC, kredi ve kredi kartı veren banka ismiyle bilinmektedir. Kredi verirken gelir belgesi gibi ayrıntılara dikkat eden banka, kredi notunuzun çok düşük olması hususunda pek de sorun yaşatmamaktadır. Bu nedenle kredi çekmek isteyenlerin uğrak noktası olan HSBC, yüksek faiz oranları sunmasından kaynaklı kişilerin ikileme düşmesine sebep olmaktadır. Siz de acilen kredi alabilmek adına hemen HSBC şubelerine gidebilirsiniz.

ING Bank Hızlı Kredi

Oyak Bank’ın satılması ile ismini ING Bank olarak değiştiren özel sektör, müşterilerine hem internet şubesi, hem de SMS ile kredi alma şansları tanıyor. Acilen kredi talebinde bulunmak ve şubeye gitmeden başvuru yapabilmek adına hemen ING Bank’ı tercih edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Bu sitede yayınlanan içeriklerin tamamı bilgi amaçlıdır. Kesinlik ya da doğruluğu güncel kriterlere göre değişiklik gösterebilmektedir.